Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پنگوئن های ماداگاسکار بالاخره صاحب فیلم ویژه خود شدند

پنگوئن های ماداگاسکار بالاخره صاحب فیلم ویژه خود شدند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

پنگوئن های فیلم پویانمایی «ماداگاسکار» برای به انجام رساندن ماموریتی بسیار مهم، اینبار در فیلمی جداگانه و مخصوص خود با عنوان «پنگوئن های ماداگاسکار» ظاهر می شوند.

اسکیپر، کووالسکی، ریکو و پرایوت با سازمان مخفی«باد شمالی» متحد می شوند تا جهان را از دست دکتر اوکتاویوس بدجنس نجات دهند.

تام مک گرث هنرپیشه، صدای اسکیپر است. او می گوید: «پنگوئن ها در طول سه قسمت فیلم ماداگاسکار، شخصیتهای خود را بعنوان اشخاصی کاملا متفاوت از یکدیگر پروراندند. کووالسکی عقل کل، اسکیپر شجاع، پرایوت مهربان و ریکو شل و ول است. آنها آنقدر این نقشها را بازی کردند که بالاخره فیلم ویژه ای برای آنها ساخته شد. آنها می توانند قهرمان های فیلمی خنده دار شوند.»

بندیکت کمبربچ، صدای گرگ مرموز و مامور مخفی است. او پس از ایفای نقش شخصیتهای مهمی چون شرلوک هولمز، جولیان آسانژ و استیون هاکینگز، فرصتی برای انجام کاری کاملا متفاوت بدست آورد.

او می گوید: «به استودیو می رویم و صدایمان را ضبط می کنیم. سپس کارهای دیگران را می بینیم و دوباره بر روی نقشمان کار می کنیم. برخی اوقات حتی تصاویر را جلوی چشممان نداریم. کارگردان برای ما توضیح می دهد در کجای داستانیم، در چه مکان وچه صحنه ای قرار داریم. این روش هم آزاد و هم محدود کننده است، ولی به شیوه ای خوب. با آنچه که قبلا انجام دادم کاملا فرق می کند.»

جان مالکوویچ، صدای اختاپوس بنفش با دندان های بزرگ و چشم های نزدیک به هم است. او می گوید: «شخصیت من، به دلایلی بسیار عجیب و نمی دانم به چه علت، مرا به یاد خواهرم می اندازد. خیلی عجیب است.ما اصلا شبیه هم نیستیم.»

فیلم «پنگوئن های ماداگاسکار» هم اکنون در سینماهای ایالات متحده آمریکا و اروپا به نمایش در آمده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد