Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

بریژیت ماکرون: برای ازدواج با رئیس جمهوری فرانسه ۱۰ سال صبر کردم

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه، در حالی که با همسرش بریژیت ماکرون راه می رود، چتر در دست گرفته است.
امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه، در حالی که با همسرش بریژیت ماکرون راه می رود، چتر در دست گرفته است. Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بریژیت ماکرون می‌گوید یک دهه صبر کرده تا با امانوئل ماکرون، رییس جمهوری فرانسه ازدواج کند تا زندگی فرزندانش را که تقریبا هم‌سن او هستند، خراب نکند.

آگهی

بانوی اول ۷۰ ساله فرانسه در مصاحبه‌ای با مجله خبری «پاریس مچ» در روزنامه تایمز ناگفته‌هایی درباره رابطه‌اش با همسر ۴۵ ساله‌اش را بازگو کرده است. 

به نقل از تایمز، او گفت: «تنها مانع، فرزندان من بودند. من زمان گذاشتم تا زندگی آنها را خراب نکنم. این ماجرا ۱۰ سال به طول انجامید. می‌توانید تصور کنید که آنها چه چیزهایی می‌شنیدند. اما من نمی‌خواستم زندگی‌ام را از دست بدهم.»

جو بایدن و بانوی اول آمریکا جیل بایدن برای عکس گرفتن با امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه و همسرش بریژیت ماکرون در سالن بزرگ کاخ سفید
جو بایدن و بانوی اول آمریکا جیل بایدن برای عکس گرفتن با امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه و همسرش بریژیت ماکرون در سالن بزرگ کاخ سفیدAP Photo

بریژیت وقتی برای اولین بار با امانوئل ملاقات کرد، ۴۰ ساله بود. رییس‌جمهوری فرانسه هم آن زمان ۱۵ سال داشت. او معلم نمایشنامه امانوئل در مدرسه‌ای در شمال فرانسه بود. 

حتی زمانی که پدر و مادر امانوئل، او را به پاریس فرستادند، او همچنان برای ازدواج با بریژیت مصمم بود. به نقل از تایمز، بریژیت تعریف کرده است: «من به خودم گفتم او عاشق کسی همسن خودش خواهد شد. اما این اتفاق نیافتاد. نمی‌دانستم والدینم که الگوی وفاداری و تربیت خوب بودند، چه واکنشی نسبت به ازدواج ما نشان خواهند داد.»

بریژیت ماکرون، بانوی اول فرانسه
بریژیت ماکرون، بانوی اول فرانسهAP Photo

بریژیت در سال ۲۰۰۶، از همسر سابقش، آندره لوئیس آوزیر که یک بانکدار بود، جدا شد. آوزیر سال ۲۰۱۹ میلادی درگذشت.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

طبق مطلب روزنامه تایمز، بریژیت از همسر سابقش یک پسر و دو ختر دارد که به ترتیب ۴۸ ساله، ۴۶ و ۳۹ ساله هستند. 

او سال ۲۰۰۷، یک سال بعد از جدایی‌اش با امانوئل ماکرون ازدواج کرد، حدود ده سال قبل از اینکه ماکرون در سال ۲۰۱۷ میلادی رئیس جمهوری فرانسه شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

امانوئل ماکرون: حق سقط جنین زنان در قانون اساسی فرانسه گنجانده می‌شود

جنجال حجاب برژیت ماکرون

خبرنگار سوئیسی: احمدی‌نژاد گفت اگر ایران بودی احتمالا بالای دار بودی