فرزندان پرشمار آقای میلیاردر؛ ایلان ماسک از وجود فرزند سومش با گرایمز خبر داد

ایلان ماسک و گرایمز، شریک زندگی سابقش
ایلان ماسک و گرایمز، شریک زندگی سابقش Copyright AP
نگارش از Farhad Mirmohammadsadeghi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ایلان ماسک، مدیرعامل ایکس (توئیتر سابق) اعلام کرد که با گرایمز، شریک زندگی پیشینش صاحب فرزند سومی به نام «تائو تکنو مکانیکوس» شده است.

آگهی

این میلیاردر آمریکایی روز یکشنبه در پاسخ به توئیت حساب کاربری Pop Base که اخبار سرگرمی را پوشش می‌دهد مبنی بر این که نام فرزند سوم او و گرایمز «اگزا دارک سیداریل» است، نوشت: «تائو تکنو مکانیکوس»

وجود این فرزند ایلان ماسک تا چند وقت اخیر پنهان مانده بود. 

رابطه ایلان ماسک و گرایمز در سال ۲۰۲۱ به پایان رسید؛ با این حال کلیر بوچر (گرایمز) خواننده کانادایی و شریک زندگی آقای ماسک وضعیت رابطه‌شان را «بسیار روان» توصیف می‌کرد. 

او در مارس ۲۰۲۲ در گفتگو با مجله «ونتی فر» گفته بود که «اگزا دارک سیداریل ماسک» در دسامبر ۲۰۲۱ با استفاده از رحم اجاره‌ای به دنیا آمد. 

اگرچه این زوج قصد اعلام تولد دومین فرزند خود با نام مستعار «Y» را نیز نداشتند، اما خانم گرایمز پس از این که دوین گوردون، خبرنگار مجله «ونتی فر» صدای گریه کودک را شنید، نام او را اعلام کرد. 

ایلان ماسک و گرایمز در ماه مه ۲۰۲۰ نیز صاحب یک پسر با نام «X Æ A-Xii» شده بودند. 

ایلان ماسک ۴۸ ساله پنج فرزند دیگر نیز از ازدواج پیشین خود دارد: دو قلوهای گریفین و ویویان و سه قلوهای دامین، ساکسون و کای. 

وجود دوقلوهای ۱۶ ماهه آقای ماسک با نام‌های استرایدر و آزور از شیون زیلیس (مدیر اجرایی نورالینک) نیز در ۶ سپتامبر فاش شد.  

او پیش‌تر در توئیتی از نگرانی خود برای کاهش نرخ زاد و ولد خبر داده و گفته بود: «برای کمک به بحران کم‌جمعیتی همه تلاش خودم را می‌کنم. سقوط نرخ زاد و ولد بزرگترین خطر پیش روی تمدن است.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رئيسی در سازمان ملل: حفاظت از حریم خانواده و ازدواج باید به دستور کار مشترک جهانی تبدیل شود

زندان برای مادران یوتیوبر؛ ولاگرهای آمریکایی با دو میلیون فالوور چگونه لو رفتند؟

میلیاردرها بیشتر سراغ دریافت مدرک دکتری در کدام رشته دانشگاهی رفته‌اند؟