Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

ادامه تغییرات ایلان ماسک در توییتر؛ خداحافظی با لوگوی پرنده آبی

توییتر
توییتر Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ایلان ماسک می‌گوید قصد دارد به زودی لوگوی توییتر را تغییر دهد.

آگهی

میلیاردر جنجالی و مالک توییتر که در ماه‌های اخیر تغییرات بسیاری در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده حالا خبر داده که قصد دارد حتی لوگوی پرنده معروف توییتر را هم عوض کند. 

او در حساب توییتری خود با اعلام این مطلب نوشت: «و به زودی با برند توییتر و به تدریج با همه پرندگان خداحافظی خواهیم کرد.» 

از ابتدای آغاز به کار توییتر، این شبکه اجتماعی با لوگوی پرنده معروف خود شناخته می‌شده و حالا مدیرعامل شرکت تسلا می‌گوید قصد دارد این پرنده را کنار بگذارد. سیاست‌های ایلان ماسک و تغییراتی که او در توییتر ایجاد کرده باعث شده تا به گفته خودش ارزش این شبکه اجتماعی بسیار کمتر از زمانی شود که او آن‌را از مالکان پیشین خریداری کرده است. 

ماسک همچنین در ادامه در توییت دیگری که ساعت ۴:۰۶ دقیقه صبح به وقت گرینویچ منتشر شد افزود: «اگر یک لوگوی X جدید که به اندازه کافی خوب باشد تا پایان امشب پست شود، فردا در سراسر جهان بخش خواهد شد.» پس از آن بسیاری از کاربران در پایین همین توییت طرح‌های مختلف و فراوانی از لوگوی پیشنهادی خود منتشر کرده‌اند. 

او در ادامه در چندین توییت از چند مورد از این لوگوها در صفحه خود رونمایی کرده است. ماسک سپس در توییت دیگری تصویری از یک لوگو با حرف ایکس انگلیسی منتشر کرد که به نظر می‌رسد آن‌را پسنیده است. 

مشخص نیست دقیقا منظور این میلیاردر جنجالی که همواره دوست دارد با اظهارنظرها و اقداماتش در رسانه‌ها باشد از این توییت چیست و آیا او تصمیم گرفته لوگوی پرنده را به حرف ایکس تغییر دهد و یا پشت پرده لوگوی جدیدی طراحی و انتخاب شده است. 

 در ماه‌های اخیر ایلان ماسک تغییرات زیادی را در توییتر ایجاد کرده که از آن جمله می‌توان به تغییرات سیاست‌های اعطای تیک آبی اشاره کرد. امتیازی که پیشتر تنها به کاربران شناخته شده و قابل اتکا داده می‌شد اما ماسک آن‌را پولی کرده و هر فردی در ازای پرداخت مبلغی به صورت ماهانه می‌تواند این تیک را دریافت کند. 

او هفته گذشته اعتراف کرده بود که توییتر به دلیل کاهش ۵۰ درصدی درآمد تبلیغات و بار سنگین بدهی‌ها با کاهش قابل توجه دارایی‌های نقدی مواجه شده است. او همچنین در حساب شخصی خود در توییتر نوشته بود که بیش از انجام هرکاری نیازمند دستیابی به تراز مالی مثبت در توییتر است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ظاهر شدن تبلیغات در کنار پیام‌های «طرفداری از نازی‌ها» باعث لغو همکاری دو شرکت با توییتر شد

ایلان ماسک در برزیل متهم می‌شود؛ تحقیقات دادگاه عالی برزیل درباره ممانعت مالک توییتر از اجرای عدالت

شبکه ایکس برای جذب دوستداران محتوای جنسی بزرگسالان، قابلیت جدیدی را آزمایش می‌کند