بوفون در آستانه خداحافظی از فوتبال؛ اسطوره ایتالیایی تمایلی به پذیرش پیشنهاد سعودی‌ها ندارد

جی‌جی بوفوت، دروازه‌بان افسانه‌ای ایتالیا
جی‌جی بوفوت، دروازه‌بان افسانه‌ای ایتالیا Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک رسانه ایتالیایی گزارش داده که جی جی بوفون، دروازه‌بان اسطوره‌ای ایتالیایی در ۴۵ سالگی به صورت جدی به بازنشستگی از دنیای فوتبال فکر می‌کند.

آگهی

روزنامه گازتا دلو اسپورت گزارش داده بوفون، دروازه‌بان باشگاه پارما ایتالیا، به صورت جدی به آویختن کفش‌ها و خداحافظی از دنیای فوتبال فکر می‌کند. 

بوفون که پس از سالها حضور در یوونتوس به پارما بازگشت تا به تیم دوران جوانی خود برای بازگشت به سری آ کمک کند در دو فصل اخیر در این امر توفیقی نداشت و نتوانست در سری بی با این تیم به موفقیتی دست یابد. این در حالیست که این دروازه‌بان افسانه‌ای فوتبال ایتالیا در این مدت مصدومیت‌های زیادی را هم تجربه کرده است. 

بوفون که تنها بازیکن تیم قهرمان جهان ۲۰۰۶ ایتالیا است که هنوز به صورت حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کند پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی را هم از عربستان دریافت کرده است. 

کوریره دلو اسپورت، دیگر روزنامه ایتالیایی گزارش داده که یک باشگاه عربستانی که نامش فاش نشده به بوفون یک قرارداد دوساله به ارزش ۳۰ میلیون یورو پیشنهاد داده است. با این حال گازتا می‌گوید عربستان و حتی آمریکا جایی در برنامه‌های بوفون ندارند و او قصد ندارد این پیشنهادها را بررسی کند. 

این روزنامه می‌گوید بوفون به این نتیجه رسیده که برای حضور بیشتر در کنار اعضای خانواده‌اش بهتر است فوتبال را کنار بگذارد. او چهار فرزند دارد و سالهای طولانی حضور او در دنیای فوتبال سبب شده او زمان کمتری برای حضور در کنار فرزندان و همسرش داشته باشد و به همین دلیل هم تصمیم گرفته بیش از گذشته در کنار آنها باشد و کفش‌هایش را آویزان کند

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

قرارداد کنونی بوفون با پارما تا سال ۲۰۲۴ اعتبار دارد اما گازتا می‌گوید به نظر می‌رسد با توجه ارتباطات خوب او با مدیران باشگاه فسخ قرارداد او چندان مشکل نباشد و در صورتی که جی‌جی تصمیم قطعی خود را گرفته باشد این امر اتفاق می‌افتد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بوفون کفش‌های خود را می‌آویزد؛ اسطوره ایتالیایی جانشین ویالی می‌شود؟

رونمایی از بوفون در پاریس؛ نخستین خرید تابستانی پاری سن ژرمن معرفی شد

چرا مقام‌های شهر میلان به دنبال ممنوعیت فروش بستنی و پیتزا پس از نیمه‌شب هستند؟