Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

«استرس و کار زیاد» در جام جهانی قطر؛ خبرنگار آمریکایی در ۴۸ سالگی درگذشت

گرنت وال
گرنت وال Copyright AFP
Copyright AFP
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گرنت وال، خبرنگار آمریکایی از «کم‌خوابی» و «کار و استرس زیاد» در جریان رقابت‌های جام جهانی فوتبال سخن گفته بود.

آگهی

گرنت وال، خبرنگار سرشناس آمریکایی که برای پوشش رقابت‌های جام جهانی فوتبال به قطر رفته بود روز جمعه در دوحه، پایتخت این کشور درگذشت.

همسر این خبرنگار ورزشی و فدراسیون فوتبال ایالات متحده خبر درگذشت گرنت وال را که در جریان بازی آمریکا با ولز به دلیل به تن داشتن تیشرتی رنگین‌کمانی با برخورد ماموران قطری روبرو شده بود اعلام کردند. 

بنا به گزارش‌ها گرنت وال، ۴۸ ساله در جریان پوشش بازی تیم‌های آرژانتین و هلند در بخش ویژه خبرنگاران ورزشگاه از حال رفت. روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داده که گرنت وال بر اثر ایست قلبی جان باخته است. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

گرنت وال چند روز پیش از مرگش گفته بود که به درمانگاهی در قطر مراجعه کرده است و کادر درمانی احتمال می‌دهد که او به برونشیت مبتلا شده باشد. این خبرنگار حوزه ورزشی با این حال از «کم‌خوابی» و «کار و استرس زیاد» در جریان رقابت‌های جام جهانی فوتبال سخن گفته بود. 

ماموران حفاظت ورزشگاه در جریان بازی آمریکا و ولز با گرنت وال به دلیل تیشرت رنگین کمانی او به نشانه حمایت از حقوق همجنسگرایان برخورد کرده بودند. 

جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا درگذشت گرنت وال را از طرف «جامعه فوتبال» به خانواده وی تسلیت گفت. گرنت وال هشت دوره از مسابقات جام جهانی فوتبال را به عنوان خبرنگار پوشش داده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جانلوکا ویالی، مربی و مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا درگذشت

تفریح ​​در فضاهای سرپوشیده و روباز در قطر، از صخره‌نوردی تا پارکور

قطر، گامی کلیدی برای هنرهای رزمی ترکیبی در خاورمیانه