Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

پرونده مشکوک «قتل» یک زن دونده جوان در آمریکا؛ مظنون ۳۸ ساله بازداشت شد

پیدا شدن جسد زن ۳۴ در ممفیس آمریکا
پیدا شدن جسد زن ۳۴ در ممفیس آمریکا Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از مریم عباسی‌زاده
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رئیس پلیس ممفیس در جریان یک کنفرانس خبری از کشف بقایای این زن ۳۴ ساله در یک آپارتمان دوپلکس خالی خبر داده است. این مقام ایالتی با این حال تاکید کرده هنوز نمی‌توان در مورد مکان و نحوه کشته‌شدن این زن جوان نظر داد ولی بوی تعفن محل اطراف آپارتمان را برداشته بود.

آگهی

پلیس ممفیس در ایالت تنسی آمریکا از پیدا شدن جسد زن دونده جوانی خبر داد که هفته گذشته ربوده شده بود. تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهد که  

الیزا فلتچر بامداد جمعه هنگامی که مطابق معمول مشغول دویدن و ورزش بود به درون خودرویی کشیده می‌شود. رئیس پلیس ممفیس در جریان یک کنفرانس خبری از کشف بقایای این زن ۳۴ ساله در یک آپارتمان خالی خبر داده است. این مقام ایالتی با این حال تاکید کرده هنوز نمی‌توان در مورد مکان و نحوه کشته‌شدن این زن جوان نظر داد ولی بوی تعفن محل اطراف واحد آپارتمانی را برداشته بود.

تحقیقات پلیس ممفیس در جریان است با این حال دادستان ایالتی می‌گوید دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم موضوع فراتر از قتل توسط یک فرد غریبه باشد.

AP Photo
الیزا فلتچرAP Photo

استیو مولروی در ادامه تصریح کرد: «از دست دادن فردی به این جوانی و شور و نشاط به خودی خود یک تراژدی است. اما اینکه این اتفاق با یک اقدام خشونت‌آمیز بی‌معنی رخ داده باشد، باورکردنی نیست.»

خانم فلتچر بامداد روز جمعه در حالی که مشغول ورزش بود حوالی ساعت ۴ صبح ناپدید شد. این موضوع حوالی ساعت ۷ صبح و پس از تاخیر مشکوک او در بازگشت به منزل به اطلاع پلیس رسید. یک رهگذر تلفن همراه او را در خیایان محله پیدا کرده بود. این زن متاهل و دارای ۲ پسر بود.

پلیس یک مظنون را در ارتباط با این قتل بازداشت کرده است. کلئوتا ابستون ۳۸ ساله در ارتباط با قتل و آدم‌ربایی تفهیم اتهام شده است. رئیس پلیس ممفیس احتمال بازداشت افرادی دیگری مرتبط با این پرونده قتل را منتفی ندانسته است.

برای مظنون یک قرار وثیقه ۵۱۰ هزار دلاری صادر شده است ولی کلوئتا ابستون گفته امکان پرداخت چنین مبلغی و یا استخدام وکیل شخصی ندارد. او روز شنبه بازداشت شد. پلیس می‌گوید وجود دی‌ان‌ای وی بر روی صندل‌هایی که نزدیک آخرین محل رویت الیزا فلتچر پیدا شده‌اند، ثابت شده است.

خانواده ثروتمند خانم فلتچر پیش‌تر برای هر گونه اطلاعاتی در باره او پاداشی ۵۰ هزار دلاری وعده داده بودند. گفته می‌شود پدربزرگ او یکی از میلیاردرهای وقت شهر ممفیس و صاحب کارخانه عظیمی بوده که هم‌اینک بیش از ۳ میلیارد دلار ارزش دارد. درحال حاضر ۵۵۰۰ کارگر در این کارخانه که در سال ۱۸۴۷ تاسیس شده مشغول به کارند.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید 

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پلیس فرانسه دو نفر را به اتهام ضرب و جرح مرگبار یک مرد و انتشار ویدئوی آن دستگیر کرد

وکیل سرشناس آمریکایی که دوره حبس ابد را می‌گذراند به ۴۰ سال زندان دیگر محکوم شد

فاجعه‌بارترین سوانح فروریختن پل در ایالات متحده بر اثر برخورد کشتی‌‌ها