طرح ادعای رابطه پنهانی با همسر بنیانگذار گوگل؛ ایلان ماسک: او را فقط در جمع دیده‌ام

ایلان ماسک
ایلان ماسک Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

وال استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه گزارش کرده ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان، سال گذشته با نیکول شاناهان، همسر سرگئی برین، یکی از بنیانگذاران گوگل رابطه پنهانی داشته است. این رسوایی منجر به جدایی این زوج شده است.

آگهی

وال‌استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه گزارش کرده ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، سال گذشته با نیکول شاناهان، همسر سرگئی برین، یکی از بنیانگذاران گوگل رابطه پنهانی داشته است. 

براساس این گزارش، ماجرا در دسامبر سال ۲۰۲۱ و در جریان برگزاری نمایشگاه سالانه «هنر بازل» در میامی ایالات متحده آمریکا روی داده است. یک ماه بعد از این «ماجراجویی عاشقانه» سرگئی برین و نیکول شاهانان از یکدیگر جدا شدند. از قرار معلوم دادگاه حکم  طلاق را به‌دلیل «اختلافات حل نشدنی» صادر کرده است. معلوم نیست آیا عامل «خیانت» به‌عنوان یکی از موارد «طلاق به تقصیر» میان دو طرف از سوی دادگاه پذیرفته شده است یا نه. در صورت تائید چنین عاملی، قاضی معمولا طرف مقصر را از بسیاری از حقوق مالی محروم می‌کند. 

البته ایلان ماسک در واکنش به این خبر با انتشار پیامی توییتری، ادعای وال‌استریت ژورنال را رد و اعلام کرد که «من و سرگئی با هم دوست هستیم و دیشب نیز با هم در یک مهمانی بودیم!» او همچنین تاکید کرد که نیکول، همسر سابق سرگئی برین را طی سه سال گذشته تنها دو بار در جمع دیده و هیچ رابطه عاشقانه‌ای میان آنها وجود نداشته است.

سرگئی برین و ایلان ماسک سال‌های طولانی با یکدیگر رابطه دوستانه داشتند. به‌گفته وال استریت ژورنال، مالک تسلا و اسپیس ایکس در یک مراسم در سال ۲۰۲۲ از آقای برین عذرخواهی کرده است. 

براساس همین گزارش از زمان بروز این ماجرا، سرگئی برین از تحقیقات پرشمار درباره فعالیت‌های ایلان ماسک در شرکت‌های مختلف و به‌ویژه رویارویی توییتر با این میلیاردر پر سر و صدا حمایت کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ایلان ماسک باز هم توییتر را به لغو پیشنهاد خرید تهدید کرد

ایلان ماسک به دولت برزیل برای مبارزه با جنگل‌زدایی در آمازون کمک می‌کند

هکرها راه دسترسی بدون رمز عبور را به حساب‌های جی‌میل کشف کردند