Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

سارقان مسلح به جواهرفروشی شنل در پاریس دستبرد زدند

فروشگاه شنل در پاریس
فروشگاه شنل در پاریس Copyright AFP
Copyright AFP
نگارش از مریم عباسی‌زاده
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یکی از کسبه محل موفق شد شماره پلاک وسیله نقلیه سارقان را یادداشت و به پلیس تحویل دهد اما ظاهرا این سارقان از پلاک جعلی برای عملیات خود استفاده کرده بودند.

آگهی

چهار سارق مسلح از جواهرفروشی لوکس «شنل» در پاریس سرقت کردند. این فروشگاه در میدان واندوم پاریس، نزدیک به وزارت دادگستری فرانسه قرار گرفته است. ویدیوهای منتشر نشان می‌دهد سارقان کیف‌های خود را با ساعت‌های لوکس و‌ جواهرات  پر کرده بودند. 

یک مغازه‌دار که شاهد این صحنه بوده می گوید: «آنها حدود ساعت ۳ بعد ازظهر جلوی جواهرفروشی رسیدند. ساعت ۳:۱۱ یک موتورسیکلت و یک موتور گازی در پیاده‌روی روبروی فروشگاه شنل پارک شده بود. یکی از رهگذران به ما گفت که مردی با ژاکت و کلاه ایمنی مشکی جلوی در نگهبانی می‌داده، در حالی که سه فرد نقاب‌داردیگر داخل مغازه بودند. یکی از این سه نفر سلاح کلاشنیکف روی شانه‌اش داشت. چند دقیقه بعد سارقان با چند ساک ورزشی در دست از فروشگاه بیرون آمدند. ساعت ۳:۱۸ هشت مامور پلیس دوچرخه‌سوار در محل حاضر شدند.

یکی از کسبه محل موفق شد شماره پلاک وسیله نقلیه سارقان را یادداشت و به پلیس تحویل دهد اما ظاهرا این سارقان از پلاک جعلی برای عملیات خود استفاده کرده بودند. 

به نقل از یکی از شاهدان عینی سارقان، مامور حراست فروشگاه را در حالی که شوکه شده بود روی زمین خوابانده بودند. 

بر اساس اطلاعات بدست آمده، خسارت وارده به  این فروشگاه چیزی بیش از دو میلیون یورو برآورد شده است.

سپتامبر گذشته نیز چندین سارق مسلح با حمله به فروشگاه بولگاری در میدان واندوم شهر پاریس، ۱۰ میلیون یورو از جواهرات آن را به سرقت بردند.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید 

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دستنوشته‌های سرقت شده داروین پس از ۲۰ سال به طرز رازآمیزی پیدا شدند

کلاهبرداران چگونه موفق به سرقت رمزارزها می‌شوند؟

یک روسپی، کیف پول بازیکن تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن را به «سرقت» برد