یک روسپی، کیف پول بازیکن تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن را به «سرقت» برد

پلیس شهر پاریس
پلیس شهر پاریس Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بر اساس گزارش رسانه‌های فرانسوی، این روسپی در یکی از تقاطع‌های نزدیک به پارک بولوین در حومه پاریس سوار خودروی این بازیکن شده و در نهایت کیف پول حاوی ۲۰۰ یورو پول نقد را به سرقت برده است.

آگهی

کیف پول یکی از بازیکنان تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در نزدیکی پارک بولوین در حومه پاریس به سرقت رفت.

این بازیکن که نامش اعلام نشده روز چهارشنبه در هنگام رانندگی مورد «حمله» قرار می‌گیرد و کیف پول او که حاوی ۲۰۰ یورو پول نقد بوده به سرقت رفته است.

خبرگزاری فرانسه به نقل از نشریه «لوپوئن» با تایید این خبر گزارش داده که پلیس پاریس ساعت ۸ شب چهارشنبه تماسی را از بازیکن تیم پاری‌سن‌ژرمن دریافت کرده و گزارش یک سرقت را به ثبت رسانده است. همچنین در گزارش این نشریه فرانسوی به نقل از منابع آگاه آمده است که این سرقت بدون خشونت انجام شده است.

روزنامه پاری زین فرانسه هم با تایید این گزارش جزئيات بیشتری در خصوص سرقت از بازیکن فوتبال ارائه کرده است. بر اساس گزارش این رسانه فرانسوی ماجرا از این قرار بوده که یک روسپی در یکی از تقاطع‌های نزدیک پارک بولوین پاریس سوار خودروی بازیکن مذکور می‌شود و کیف پول و تلفن همراه این بازیکن فوتبال را می دزدد. هنوز جزئیاتی در خصوص اینکه این روسپی با رضایت بازیکن سوار خودروی او شده یا خیر منتشر نشده است. این رسانه هم اشاره‌ای به هویت بازیکن مذکور نکرده است. پاریزین گزارش داده که در پایان، فرد مهاجم از فوتبالیست خواسته که در ازای پیاده کردن او در مکانی خاص، تلفن همراه این بازیکن را به او پس می‌دهد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سارقان مسلح به جواهرفروشی شنل در پاریس دستبرد زدند

گالتیه: لیونل مسی فصل آینده در پاری‌سن ژرمن توپ نخواهد زد

لیگ قهرمانان اروپا؛ تحقیر پاریسی‌ها در انگلستان و توقف میلان در خانه دورتموند