Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نماینده پارلمان بریتانیا پس از اعتراف به تماشای پورن در مجلس عوام استعفا کرد

ساختمان پارلمان بریتانیا
ساختمان پارلمان بریتانیا Copyright کانوا
Copyright کانوا
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پریش در گفت‌وگویی با بی‌بی‌سی در حالی که گریه می‌کرد گفت که این کار را در لحظه‌ای از دیوانگی انجام داده است و به آن افتخار نمی‌کند.

آگهی

یک نماینده پارلمان بریتانیا از حزب محافظه‌کار روز شنبه ۳۰ آوریل (۱۰ اردیبهشت) پس از اعتراف به دیدن ویدئوهای پورن در مجلس عوام این کشور گفت که از سمت خود کناره‌گیری می‌کند.

محافظه‌کاران پیش از این، عضویت نیل پریش را در حزب بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا تعلیق کرده بودند. گزارش رفتار این نماینده به کمیسر استانداردهای پارلمان ارجاع شده است.

پریش در حالی روز شنبه از سمت خود کناره‌گیری کرد که پیشتر گفته بود تا زمانی که تحقیقات صورت گیرد به‌عنوان نماینده فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

پریش در گفت‌وگویی با بی‌بی‌سی در حالی که گریه می‌کرد گفت که این کار را در لحظه‌ای دیوانگی از انجام داده است و به آن افتخار نمی‌کند.

پریش که یک کشاورز است می‌گوید «نخستین بار به‌طور تصادفی هنگام جست‌وجوی واژه «تراکتور» در وبسایتی با نام مشابه به ویدئویی پورن برخورد کرده بود: «مدتی آن را تماشا کردم که نباید انجام می‌دادم.»

اما جرم من، بزرگترین جرم من این است که در موقعیت دیگری برای بار دوم این کار را انجام دادم و این عمدی بود.
نیل پریش

وی با این حال تصریح کرد: «اما جرم من، بزرگترین جرم من این است که در موقعیت دیگری برای بار دوم این کار را انجام دادم و این عمدی بود.»

RICHARD TOWNSHEND/AFP
نیل پریشRICHARD TOWNSHEND/AFP

اوایل این هفته رسانه‌های بریتانیایی گزارش دادند که یک وزیر زن گفته است کنار یکی از همکاران مرد خود در مجلس عوام حین دیدن ویدئوی پورن نشسته بود و این نماینده در حال تماشای پورنوگرافی بود.

پریش گفت: «قرار نیست از کاری که انجام دادم دفاع کنم. کاری که انجام دادم کاملا اشتباه بود. فکر می‌کنم کاملا عقلم را از دست داده بودم.»

همسر پریش در گفت‌وگویی با روزنامه تایمز که پیش از استعفای نیل پریش منتشر شد، گفت از اینکه همسرش قبلا چنین کاری انجام داده باشد آگاه نبوده و شوهرش «فردی دوست‌داشتنی» است.

سو پریش به این رسانه گفته بود: «این موضوعی شرم آور است. واقعا نفسم بند آمد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

محدودسازی دسترسی به وب‌سایت‌های پورن؛ دادگاه فرانسه شکایت دو انجمن کودک را رد کرد

پرکارترین فرد در زمینه پورنوگرافی کودکان به ۲۷ سال زندان محکوم شد

اپوزیسیون آلبانی رای پارلمان را در صحن آن با مواد آتش‌زا به چالش کشید