ثبت نام برای قرعه‌کشی خرید بلیت مسابقات تیم ایران در جام جهانی قطر آغاز شد

Access to the comments نظرها
نگارش از مسعود سالاری
تماشاچیان طرفدار تیم ملی فوتبال ایران
تماشاچیان طرفدار تیم ملی فوتبال ایران   -   کپی رایت  AP Photo

ثبت نام برای قرعه کشی خرید بلیت مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعت ۸ بامداد امروز یکشنبه ۴ اردیبهشت آغاز شد.

فدراسیون فوتبال ایران با اعلام این که ثبت نام در این روز مطابق برنامه در سامانه ویژه ticket.ffiri.ir آغاز شده، گفته است که داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۶ اردیبهشت برای این کار فرصت خواهند داشت.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید

در وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران آمده است که هر نفر برای ثبت نام انفرادی یا گروهی تنها یک بار فرصت داشته و امکان تکرار ثبت نام با نام یک کاربر وجود ندارد.

فدراسیون فوتبال همچنین درباره تعرفه‌ها گفته است که قیمت بلیت‌های درجه ۱، ۲ و ۳ به ترتیب ۲۵۰، ۶۰۰ و ۸۰۰ ریال قطر با نرخ تبدیل روز به ریال خواهد بود و مبلغ نهایی به برندگان قرعه‌کشی اعلام خواهد شد.

در اطلاعیه این فدراسیون تصریح شده است که تقدم و تأخر زمانی در ثبت نام تأثیری در افزایش یا کاهش شانس علاقه‌مندان در قرعه‌کشی نداشته و اولویت با کسانی است که برای هر سه مسابقه تیم ملی ایران در این مرحله اقدام کرده باشند.

تیم ملی ایران در بیست و دومین دوره از بازی‌های جام جهانی فوتبال که از ۲۱ نوامبر تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ (۳۰ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱) در قطر انجام می‌شود، در مرحله نخست با تیم‌های ملی آمریکا، انگلیس و نیز با برنده پلی‌آف اروپا، یعنی ولز، اسکاتلند یا اوکراین بازی خواهد کرد.