Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

وکلای امبر هرد در دادگاه: الکل و موادمخدر جانی‌دپ را تبدیل به هیولا می‌کرد

جانی دپ، بازیگر آمریکایی و امبر هرد، همسر سابقش در دادگاه
جانی دپ، بازیگر آمریکایی و امبر هرد، همسر سابقش در دادگاه Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از مریم عباسی‌زاده با استفاده از  AFP
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

النی بردهوف، یکی از وکلای امبر هرد گفت: «امبر عاشق جانی دپی بود که در فیلم‌ها می‌بینیم؛ پرجذبه، جذاب، دست‌ و دل باز...این مردی بود که او عاشقش شده بود. اما متاسفانه هر وقت الکل می‌خورد یا موادی نظیر کوکائین، اکستازی یا قارچ توهم‌زا مصرف می‌کرد تبدیل به یک هیولا می‌شد.»

آگهی

وکلای امبر هرد در نخستین جلسه دادگاه دفاع از شکایت جانی دپ، همسر سابق موکلشان از روزهای زندگی مشترک این زن جوان با عنوان «جهنم» یاد کردند. به‌زعم آن‌ها امبر هرد، قربانی الکل و مواد مخدری بوده که جانی دپ را به یک «هیولا» تبدیل می‌کرده است.

این زوج سابق متقابلا یکدیگر را در جریان این دادگاه که در فرفکس ویرجینیا برگزار شد به افترا متهم کردند. مبنای این پرونده جدید دادگاه، شکایت جانی دپ از ادعای خانم هرد در مطلبی به قلم او در دسامبر ۲۰۱۸ در روزنامه واشنگتن‌پست است. امبر هرد در این یادداشت ۲ سال پس از این ماجراها سکوت خود را شکست و خود را «قربانی خشونت خانگی» معرفی کرد؛ ادعایی که به‌زعم وکلای جانی دپ، زندگی حرفه‌ای این بازیگر مشهور را با دشواری روبرو ساخت.

النی بردهوف، یکی از وکلای امبر هرد گفت: «امبر عاشق جانی دپی بود که در فیلم‌ها می بینیم؛ پرجذبه، جذاب، دست‌ودل باز...این مردی بود که او عاشقش شده بود. اما متاسفانه هر وقت الکل می‌خورد یا موادی نظیر کوکائین، اکستازی یا قارچ توهم‌زا مصرف می‌کرد تبدیل به یک هیولا می‌شد.»

طبق ادعای وکیل خانم هرد، جانی دپ ۵۸ ساله «خشم عظیمی» در خود داشته که با تبدیل کردن او به یک «دیو» موجبات «آزار کلامی، روانی، فیزیکی و جنسی» به همسر سابقش را فراهم می‌آورده است. به گفته وی «وضعیت به‌قدری وحشتناک بوده که همیشه امبر هرد کیف لوازم آرایش خود را برای پنهان کردن اثرات ضرب و شتم به همراه داشته است.»

یکی از مواردی که وکلای امبر ۳۵ ساله برای اثبات ادعای خود به دادگاه ارائه داده‌اند مربوط به سال ۲۰۱۵ در استرالیا و فیلم‌برداری صحنه‌هایی از فیلم «دزدان دریایی کارائیب» است.

این در حالیست که این هنرپیشه در جریان طلاق از جانی دپ در سال ۲۰۱۷ در ازای یک چک ۷ میلیون دلاری از وارد کردن این اتهامات به شوهر سابق خود صرفنظر کرده بود. این دادگاه در پی شکایت جانی دپ از همسر خود و به اتهام هتک حرمت برگزار می‌شود.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید

بنیامین چو، وکیل آقای دپ اما ادعا می‌کند که امبر با متهم کردن شوهرش به خشونت در سال ۲۰۱۶ قصد داشته از تصمیم جانی مبنی بر جدایی از وی، به‌نوعی انتقام گرفته باشد. جانی دپ پیش‌تر در دادگاه با رد اتهام «همسر آزاری» ادعا کرده بود این او بوده که از دست امبر هرد کتک می خورده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اعتراف همسر سابق جانی دپ به کتک زدن وی در فایل صوتی جنجال‌برانگیز

زنان اندونزی برای مقابله با خشونت جنسیتی به ورزش‌های رزمی روی‌ می‌آورند

گزارش عفو‌ بین‌الملل از وضعیت حقوق زنان در اقلیم کردستان عراق: در برابر خشونت خانگی بی‌پناه هستند