Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

مرد آمریکایی که به یک سگ ۵۰ ضربه چاقو زد ۱۰ سال زندانی می‌شود

عکس تزئینی است
عکس تزئینی است Copyright Canva
Copyright Canva
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

این مرد ۳۵ ساله در ابتدا نقش خود در اذیت و آزار این سگ را انکار کرده بود اما کارآگاهان در فریزر او پنجه‌های یخ زده گربه و کله‌های مجروح موش پیدا کردند.

آگهی

دادگاهی در آمریکا مردی را که چهار سال پیش به یک سگ ۵۰ ضربه چاقو زده بود، به تحمل ۱۰ سال زندان محکوم کرد.

براندان اوانس، مرد ۳۵ ساله اهل ایالت فلوریدا در سال ۲۰۱۷ میلادی پس از وارد کردن ضربات پی در پی چاقو به این سگ، جسم خونین حیوان بینوا را داخل یک چمدان کوچک چپانده بود. سگ مجروح دو روز پس از آنکه در شرایط جسمی وخیمی پیدا شد، جان سپرد.

وکلای مدافع براندان اوانس گفته‌اند که او پس از اذعان به جرم به ۱۰ سال زندان محکوم شد. انتشار خبر اذیت و آزار این سگ که اولی نام داشت خشم و انزجار زیادی را در سطح جهان برانگیخت.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

براندان اوانس در ابتدا نقش خود در اذیت و آزار این سگ را انکار کرده بود اما کارآگاهان در فریزر او پنجه‌های یخ زده گربه و کله‌های مجروح موش پیدا کردند. این در حالی است که در حمام خانه‌اش نیز آثار خون و در اجاق آشپزخانه‌اش هم رد خون خشک‌شده و پشم حیوان مشاهده شده بود.

این مرد که اهل شهر هالیوود در ایالت فلوریدا است از زمان بازداشتش در سال ۲۰۱۷ تاکنون در زندان به سر می‌برد. او در ابتدا به ۱۷ فقره بدرفتاری و اذیت و آزار حیوانات متهم شد اما دادستانان در ازای اعتراف او به آزار اولی حاضر شدند تا از طرح ۱۵ فقره اتهام علیه او صرف نظر کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آزمایش دی ان ای؛ ابتکار تل‌آویو برای حل مشکل مدفوع رها شدۀ سگ‌ها در خیابان

زنی که از سقوط آسانسور از طبقه ۷۵ یک آسمان‌خراش جان سالم به در برد

باز شدن قفل بسته تسلیحاتی ۱۸ میلیارد دلاری آمریکا؛ ۵۰ جنگنده اف-۱۵ در اختیار اسرائیل قرار می‌گیرد