Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی جهان؛ بالسامو ایتالیایی به برتری چهارساله زنان هلندی‌ پایان داد

 دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی جهان؛ بالسامو ایتالیایی به برتری چهارساله زنان هلندی‌ پایان داد
Copyright from Euronews video
Copyright from Euronews video
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

طلای الیزا بالسامو سومین مدال زرین تیم ایتالیا در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جهان امسال بود. فیلیپو گانا پیش‌تر در مسابقه تایم تریل مردان و فیلیپو بارونچینی در مسابقه جاده زیر ۲۳ مردان عناوین نخست و مدال طلا را از آن خود کرده بودند.

آگهی

الیزا بالسامو، رکابزن ایتالیایی روز شنبه موفق شد در مسابقات دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی جهان در بخش زنان با پیشی‌گرفتن از حریف نامدار هلندی خود عنوان نخست را از آن خود کند.

برتری این رکابزن ایتالیایی در رقابت نزدیک با ماریان ووس، حریف ۳۴ ساله هلندی سبب شد تا نوار موفقیت‌های پی در پی نمایندگان تیم هلند که در چهار دوره قبلی به قهرمانی در این ماده دست یافته بودند، قطع شود.

حریف هلندی که سه قهرمانی جهان را در کارنامه داشت برای پیش افتادن از بالساموی ایتالیایی به خصوص در پنجاه متر پایانی مسابقه فشار زیادی را تحمل کرد اما سرانجام با قبول شکست به مکان دوم رضایت داد.

نام الیزا بالسامو، رکابزن ۲۳ ساله ایتالیایی بدین ترتیب از روز شنبه ۲۵ سپتامبر به عنوان قهرمان جدید جهان در این رشته به ثبت رسید و ماریان ووس مدال نقره نایب قهرمانی را به گردن انداخت.

این شکست در حالی برای نارنجی‌پوشان بسیار سنگین تمام شد که تیم هلند پس از ناکامی در کسب عنوان قهرمانی بازی‌های المپیک در توکیو، آماده‌ترین نفرات خود را برای شرکت در مسابقه ۱۵۷ کیلومتری دوچرخه سواری جاده قهرمانی جهان راهی شهر لوون کرده بود.

طلای بالسامو سومین مدال زرین تیم ایتالیا در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جهان امسال بود. فیلیپو گانا پیش‌تر در مسابقه تایم تریل مردان و فیلیپو بارونچینی در مسابقه جاده زیر ۲۳ مردان عناوین نخست و مدال طلا را از آن خود کرده بودند.

کاتارزینا نیوادوما، رکابزن هلندی نیز در این مسابقه موفق شد پس از الیزا بالساموی ایتالیایی و ماریان ووس هلندی عنوان سوم را از آن خود کند.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تادئی پوگاچار قهرمان رقابت‌های دوچرخه سواری «تور دو فرانس» ۲۰۲۱ شد

مسابقه دوچرخه سواری پاریس–روبه به دلیل شرایط کرونایی۶ ماه به تاخیر افتاد

لانس آرمسترانگ، قهرمان به نام دوچرخه سواری: از ۲۱ سالگی دوپینگ می‌کردم