Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

صدور مجدد ویزای امارات برای ایرانی‌ها آغاز می‌شود

فرودگاه بین‌المللی دوبی
فرودگاه بین‌المللی دوبی Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رئیس دفتر نمایندگی ایران در ابوظبی از آغاز دوباره صدور ویزا(روادید) برای ایرانیان متقاضی سفر به امارات عربی متحده خبر داد.

آگهی

رئیس دفتر نمایندگی ایران در ابوظبی از آغاز دوباره صدور ویزا(روادید) برای ایرانیان متقاضی سفر به امارات عربی متحده خبر داد.

محمد حسینی، رئیس دفتر نمایندگی ایران در ابوظبی، چهارشنبه شب با انتشار پیامی توئیتری اعلام کرد:«همانطور که دو هفته پیش قولش را دادم خوشبختانه روادید امارات برای تجار و بازرگانان(که ثابت کنند برای تجارت می‌آیند) و کسانی که می‌خواهند خانواده‌هایشان را بیاورند، صادر خواهد شد.»

آقای حسینی سپس روز پنجشنبه با ارسال پیامی تکمیلی در صفحه توئیتر خود از ایرانیان خواست تا برای روشن شدن جزئیات تصمیم دولت امارات چند روزي صبر كنند تا مقامات ذيربط، دستورالعمل ها را به آژانس‌هاي مسافرتي و دفاتر هواپيمايي ابلاغ كنند.

سفیر ایران در امارات عربی متحده همچنین تاکید کرده که در جریان جزئیات شرایط جدید صدور ویزای امارات برای ایرانی‌ها نیست.

همزمان دولت امارات عربی متحده اعلام کرده که دانشجویان خارجی که معدل تحصیلی بالایی دارند، می‌توانند درخواست دریافت ویزای ۵ ساله کنند. البته این ویزا در صورتی که دانشجویان از عهده پرداخت هزینه مسکن خود بر بیایند و خانواده آنها نیز از تمکن مالی کافی برخوردار باشند، می‌تواند شامل اعضای خانواده آنها نیز بشود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

امارات عربی متحده از ۱۸ نوامبر(۲۸ آبان) صدور ویزای جدید برای شهروندان ۱۳ کشور عمدتا مسلمان از جمله ایران را متوقف کرده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آمریکا؛ مجوز دسترسی دانشجویان ایرانی به خدمات آموزشی آنلاین صادر شد

اسرائیل از شهروندانش خواست به‌دلیل تهدیدهای امنیتی ایران به بحرین و امارات نروند

رویترز: امارات صدور ویزای جدید برای شهروندان ۱۳ کشور عمدتا مسلمان را متوقف کرد