Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

مدل سابق در گفتگو با نشریه گاردین ترامپ را به «آزار و اذیت جنسی» متهم کرد

دونالد ترامپ و همسر سابقش، مارلا میپلز
دونالد ترامپ و همسر سابقش، مارلا میپلز Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اِمی دوریس، مدل سابق در ادعای تازه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا را متهم کرد که در جریان برگزاری مسابقات تنیس آزاد ایالات متحده در سال ۱۹۹۷ به زور بدن او را لمس کرده و زبانش را در دهان و حلق او فرو کرده است.

آگهی

اِمی دوریس، مدل سابق در ادعای تازه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا را متهم کرد که در جریان برگزاری مسابقات تنیس آزاد ایالات متحده در سال ۱۹۹۷ به زور بدن او را لمس کرده و زبانش را در دهان و حلق او فرو کرده است.

خانم دوریس این ادعا را در گفتگوی روز پنجشنبه خود با روزنامه گاردین مطرح کرده و گفته است:«برای شستن لنزهایم به دسشتویی رفته بودم، او مرا بیرون دستشویی اتاق ویژه و مُجللش که مشرف به زمین تنیس بود، طوری گیر انداخت که قادر به فرار نبودم، بعدش هم با دستانش تمام بدنم را از جمله سینه‌ها و باسنم را لمس کرد و زبانش را هم در حلق و دهانم فرو کرد؛ ول کنم نبود.»

این مدل پیشین ادامه داده:«زورم بهش نمی‌رسید که هلش بدهم، وقتی که زبان کسی در حلقتان باشد، نمی‌توانید فریاد کنید، البته من با دندان‌هایم زبانش را گاز گرفتم و فکر هم می‌کنم که زبانش را زخمی کرده باشم.»

او گفته که در آن زمان ۲۴ سال سن داشته و پس از این اتفاق تلخ که روز جمعه ۵ سپتامبر ۱۹۹۷ رخ داده، مدتی دچار حس بیماری و آزاردیدگی داشته است. این مدل سابق روایت کرده که این حادثه در جریان سفر آخر هفته او با دوست پسرش، جیسون بین به نیویورک رخ داده که در جریان آن سفر، چند روزی را با دونالد ترامپ گذرانده‌اند.

آقای ترامپ از طریق وکلای خود هرگونه آزار و اذیت، سوء استفاده یا رفتار نامناسب نسبت به خانم دوریس را رد کرده است.

خانم دوریس، که در حال حاضر در فلوریدا زندگی می‌کند و مادر دو دختر دوقلوست، مدارکی را برای تایید ادعای خود در اختیار گاردین قرار داده؛ از جمله بلیط مسابقات تنیس آزاد آمریکا و شش عکس که او را در چند روز مختلف در نیویورک در کنار ترامپ ۵۱ ساله نشان می‌دهد که آن زمان با همسر دوم خود، «مارلا میپلز»، هنرپیشه معروف آمریکایی، ازدواج کرده بود.

امی دوریس همزمان با طرح این ادعا صفحه شخصی خود در شبکه توییتر را راه‌اندازی کرده و به همین دلیل هنوز دنبال‌کننده‌ای ندارد و پیامی نیز منتشر نکرده است.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ماجرای زندانی شدن پسر به دست مادر به مدت ۲۸ سال؛ دادستانی سوئدی: شواهدی پیدا نشد

سرآشپز مشهور ژاپنی-فرانسوی به دنبال اتهامات آزار جنسی خودکشی کرد

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود