Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

مثله کردن رازآلود اسب‌ها در فرانسه؛ وزیر کشاورزی: هیچ احتمالی منتفی نیست

یک راس اسب
یک راس اسب Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رئیس فدراسیون اسب‌سواری فرانسه موج کنونی مثله کردن اسب‌ها در این کشور را «وحشی‌گری بی‌رحمانه‌ای» توصیف کرد که پیش از این به ندرت دیده شده بود.

آگهی

ژاندارمری فرانسه همزمان با افزایش موارد مثله کردن اسب‌ها در این کشور روز شنبه یک راس اسب مثله شده را که همچنان زنده بود در منطقه «الیه» در مرکز فرانسه پیدا کرد.

مقامات فرانسه تاکید کرده‌اند که در مورد ارتباط احتمالی این حادثه با موارد رازآلود مثله کردن اسب‌ها در سراسر این کشور طی ماه‌های گذشته تحقیق خواهند کرد.

ژولین دونورماندی، وزیر کشاورزی فرانسه روز جمعه اعلام کرد که بیش از ۳۰ مورد حادثه مثله کردن اسب‌ها در سراسر این کشور گزارش شده است. او همچنین بر «بسیج تمام نیروها» برای مقابله با حوادث مشابه و اجرای «عدالت» تاکید کرد.

سبعیت در مقابل حیوانات مقدمه قساوت در برابر بشریت است.
سرژ لوکومت
رئیس فدراسیون اسب‌سواری فرانسه

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

AP Photo
یک راس اسب در فرانسهAP Photo

وزیر کشاورزی فرانسه در پاسخ به پرسشی درباره احتمال نقش یک «فرقه شیطانی» در حوادث مثله کردن اسب‌ها گفت که همه احتمالات در دست بررسی است و هیچ احتمالی منتفی نیست.

سرژ لوکومت، رئیس فدراسیون اسب سواری فرانسه موج کنونی مثله کردن اسب‌ها در این کشور را «وحشی گری بی رحمانه‌ای» توصیف کرد که پیش از این به ندرت دیده شده بود.

او با طرح این احتمال که یک «فرقه» در فرانسه به مثله کردن اسب‌ها روی آورده است افزود: «سبعیت در مقابل حیوانات مقدمه قساوت در برابر بشریت است.»

پلیس فرانسه روز جمعه تصویر دیجیتالی مظنونی را منتشر کرد که گمان می رود به اتفاق همدست خود وارد یک مزرعه شده و با زخمی کردن دو اسب، رئیس این مزرعه را نیز مجروح کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تجویز ماری‌جوآنای طبی برای فیل‌هایی که استرس زیادی دارند

دانشمندان آرژانتینی: پلاسمای اسب می‌تواند در مقابله با کووید-۱۹ موثر باشد

«بازی قدرت» در جناح راست فرانسه با اخراج ۲ مهره مهم؛ در آستانه انتخابات چه کسی نفع می‌برد؟