Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

نتایج تحقیقات جدید؛ آمار واقعی مبتلایان به کرونا در ایتالیا شش برابر آمار رسمی است

ایتالیا دارای یکی از بالاترین آمار مبتلایان به کرونا در اروپا است
ایتالیا دارای یکی از بالاترین آمار مبتلایان به کرونا در اروپا است Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بر اساس نتایج تحقیقاتی که امروز سه شنبه منتشر شده است آمار واقعی مبتلایان به کرونا در ایتالیا حدود یک و نیم میلیون نفر است. این عدد شش برابر آماری است که به طور رسمی منتشر شده است.

آگهی

بر اساس نتایج تحقیقاتی که امروز سه شنبه  ۴ اوت منتشر شده است آمار واقعی مبتلایان به کرونا در ایتالیا حدود یک و نیم میلیون نفر است. این عدد شش برابر آماری است که به طور رسمی منتشر شده است.

این تحقیقات که امروز نتایج آن در رسانه های ایتالیایی منتشر شد توسط گروهی متشکل از نهاد L’Istat (نهاد ملی آمار و اطلاعات ایتالیا ) و وزارت بهداشت این کشور و با حمایت صلیب سرخ صورت گرفت.

اعلام ابتلای یک و نیم میلیون ایتالیایی به کرونا بدین معناست که بیش از دو و نیم درصد از شهروندان این کشور مبتلا به کرونا هستند و یا در طی ماههای گذشته به آن مبتلا شده اند.

محققان در جریان یک کمپین بزرگ و از طریق تماس تلفنی با هزاران هزار شهروند ایتالیایی و انجام آزمایش بر خون برخی شهروندان به این نتایج دست یافتند. با این وجود اعلام شده است که برخی از شهروندان حاضر به پاسخ دادن و یا ارائه آزمایش نشدند.

آخرین آمار رسمی منتشر شده حکایت از ابتلای ۲۴۸ هزار شهروند ایتالیایی به کرونا و مرگ ۳۵ هزار و ۱۰۰ نفر دارد.

تحقیقاتی که امروز منتشر شد همچنین نشان می دهد که آمار مبتلایان در استان شمالی لومباردیا به مرکزیت میلان هفت و نیم درصد است در حالی که در جنوبی ترین استان ایتالیا یعنی منطقه خودمختار سیسیل حدود سه دهم درصد است.

به گفته مقامات بهداشت و سلامت ایتالیا اکنون استان لاتزو به مرکزیت رم پایتخت این کشور است که بیشترین شمار بیماران بستری شده در بیمارستانها را در خود جای داده است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کرونا جان ۱۳۶ ایرانی دیگر را گرفت؛ روحانی می‌گوید بدون عزاداری محرم مردم افسرده می‌شوند

بیش از ۷۰۰ هزار نفر قربانی کرونا؛ هر ۱۵ ثانیه یک نفر در جهان می‌میرد

راز طعم و بی‌رقیبی پیتزای ناپلی