Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ناکامی ترامپ در فشار به مدارس؛ مدرسه پسر رئیس جمهور هم بازگشایی نخواهد شد

دونالد ترامپ در کنار همسر و آخرین پسرش
دونالد ترامپ در کنار همسر و آخرین پسرش Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مدرسه «سنت اندرو اپیسکوپل» که بارون ترامپ، پسر ۱۴ ساله رئيس جمهوری ایالات متحده در آن ثبت نام کرده است در نظر دارد تا پس از تعطیلات تابستانی کلاس‌های درس را به صورت آنلاین یا با مشارکت تعداد محدودی از دانش‌آموزان برگزار کند.

آگهی

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا طی روزهای گذشته بازگشایی مدارس در این کشور را به عنوان یکی از اولویت های خود تعیین کرده بود اما اکنون مدرسه پسر ۱۴ ساله او نیز اعلام کرده است که بعد از تعطیلات تابستانی به طور کامل بازگشایی نخواهد شد.

مدرسه «سنت اندرو اپیسکوپل» (St. Andrew's Episcopal School) که بارون ترامپ، کوچکترین پسر رئيس جمهوری ایالات متحده در آن ثبت نام کرده است در نظر دارد تا پس از تعطیلات تابستانی کلاس های درس را به صورت آنلاین یا با مشارکت تعداد محدودی از دانش آموزان برگزار کند.

این مدرسه خصوصی که در حومه واشنگتن واقع شده است به دلیل شیوع بیماری «کووید ۱۹» همچنان در حال بررسی نحوه فعالیت های آموزشی پس از تعطیلات است.

به گفته رابرت کوزاسکی، مدیر مدرسه «سنت اندرو اپیسکول»، تا نیمه ماه اوت (اواخر مرداد) مشخص خواهد شد که پس از تعطیلات تابستانی دانش آموزان کاملا به صورت مجازی تحصیل خواهند کرد یا اینکه کلاس های درس به صورت ترکیبی از مشارکت حضوری و آنلاین از سر گرفته خواهد شد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

AP Photo
دونالد ترامپ در کنار آخرین پسرشAP Photo

مدیر مدرسه «سنت اندرو اپیسکول» با این حال تاکید کرد که این موسسه آموزشی در هر صورت از «توصیه های مسئولان بهداشتی» پیروی خواهد کرد.

بازگشایی مدارس در آمریکا پس از آنکه دونالد ترامپ از مدارس خواست تا به طور کامل دانش آموزان را بپذیرند به موضوعی سیاسی تبدیل شده است. در همین راستا بحث زیادی بین مخالفان و موافقان بازگشایی مدارس در ایالات متحده در گرفته است.

رئیس جمهوری ایالات متحده طی روزهای گذشته بارها تاکید کرده است که کمک های مالی دولت فدرال به مدارسی را که از آغاز سال تحصیلی به طور کامل پذیرای دانش آموزان نباشند قطع خواهد کرد.

بارون ترامپ، ۱۴ ساله پنجمین فرزند و سومین پسر رئیس جمهوری آمریکا است. تنها فرزند دونالد ترامپ از ملانیا ترامپ، بانوی اول ایالات متحده از سال ۲۰۱۷ در مدرسه «سنت اندرو اپیسکول» مشغول به تحصیل است.

شیوع ویروس جدید کرونا در ایالات متحده تاکنون جان نزدیک به ۱۵۰ هزار نفر را در این کشور گرفته است. این در حالی است که تنها ظرف ۱۵ روز گذشته یک میلیون نفر مبتلا به این ویروس در آمریکا شناسایی شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بوریس جانسون: بازگشایی مدارس وظیفهٔ اخلاقی و اولویّت ملّی است

ترامپ: برای مقابله با جرم و جنایت نیروی امنیتی بیشتری به شیکاگو می‌فرستم

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود