کیمبرلی گیلفویل، دوست دختر دونالد ترامپ جونیور کرونا گرفت

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
Evan Vucci
Evan Vucci   -  Copyright  AP Photo

آزمایش کرونای کیمبرلی گیلفویل، از مجریان پیشین شبکه خبری فاکس نیوز و دوست دختر کنونی دونالد ترامپ جونیور، فرزند ارشد رئیس جمهوری آمریکا مثبت اعلام شد.

این خبر در حالی منتشر شد که خانم گیلفویل برای شرکت در جشن چهارم ژوئیه در کوه راشمور، به همراه دوست پسرش در ایالت داکوتای جنوبی به سر می‌برد.

او که از چهره‌های فعال و خبرساز کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نیز محسوب می‌شود، اعلام کرده که به تازگی هیچ نوع تماس مستقیمی با دونالد ترامپ نداشته است.

در بیانیه‌ای که در همین زمینه منتشر شد آمده است: «پس از اعلام مثبت بودن نتیجۀ تست کرونا، کیمبرلی به سرعت خود را در قرنطینه قرار داد تا احتمال انتشار آلودگی را کاهش دهد. حال او خوب است و از آنجا که هیچکدام از نشانه‌های ظاهری ابتلا به کرونا را ندارد، دوباره آزمایش کرونا خواهد داد تا از صحت نتایج آزمایش‌ها اطمینان یابد. با این وجود به عنوان اقدامی احتیاطی، همۀ برنامه‌های خود را برای روزهای آینده لغو کرده است.»

در این بیانیه همچنین آمده است که دونالد ترامپ جونیور نیز آزمایش کرونا داده که نتیجه آن منفی بوده است. با این وجود او نیز به عنوان اقدامی پیشگیرانه خود را قرنطینه و همه برنامه‌هایش را لغو کرده است.

یکی از افراد نزدیک به این دو اعلام کرد که دونالد ترامپ جونیور ۴۲ ساله و دوست دختر ۵۱ ساله‌اش، برای بازگشت به خانه نیز به جای هواپیما از خودرو استفاده خواهند کرد.

کیمبرلی گیلفویل که هم اکنون به عنوان رئیس کمیته مالی کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ فعالیت می‌کند، در ماههای اخیر به کرات به همراه دونالد ترامپ جونیور برنامه‌هایی را برای جمع آوری کمک مالی با هدف پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر آینده ترتیب داده است.

کیمبرلی گیلفویل که همسر پیشین گوین نیوسام، سیاستمدار دموکرات کالیفرنیایی محسوب می‌شود، از سال ۲۰۱۸ میلادی دوست دختر دونالد ترامپ جونیور است.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا تا پایان روز جمعه به بیش از ۲ میلیون و ۸۹۰ هزار نفر و شمار قربانیان آن به بیش از ۱۳۲ هزار نفر رسیده است.