توییتر بار دیگر به یکی از پیام‌های دونالد ترامپ به دلیل «نقض قوانین» برچسب زد

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
Matt Rourke
Matt Rourke   -   کپی رایت  AP Photo

شبکه اجتماعی توییتر بار دیگر مقابل یکی از نوشته‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا واکنش نشان داد و به آن به دلیل «رفتار نامناسب» و «نقض قوانین» برچسب زد.

این چهارمین‌بار در یکماه گذشته است که توییتر مقابل فعالیت‌های رسانه‌ای دونالد ترامپ موضع می‌گیرد.

دونالد ترامپ در این پیام توییتری در واکنش به اعتراضات اخیر آمریکا نوشته بود: «تا زمانی که من رئیس جمهور شما هستم هرگز یک منطقه خودمختار در واشنگتن بوجود نخواهد آمد. اگر آنها برای این کار تلاش کنند، با برخوردی جدی روبرو خواهند شد.»

شبکه اجتماعی توییتر اگرچه همچنان اجازه خواندن این نوشته را به مخاطبانش داده اما در بالای متن آقای رئیس جمهور، پیامی را با این محتوا منتشر کرده است: «این توییت قوانین شبکه را به دلیل رفتار نامناسب نقض کرده است.»

کمتر از یک هفته پیش از این نیز دونالد ترامپ یک ویدئوی جعلی منتسب به شبکه خبری سی‌ان‌ان آمریکا را در صفحه خود پخش کرد که بار دیگر توییتر این پیام را به عنوان «رسانه دستکاری شده» برچسب زد.

فیسبوک نیز پنج‌شنبه گذشته یکی از پیام‌های تبلیغاتی کمپین دونالد ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو را که در صفحه او و معاونش مایک پنس منتشر شده بود حذف کرد. زیرا در این تبلیغ، با انتشار نمادی متعلق به آلمان نازی، سیاست‌های این شرکت که منع نفرت پراکنی است نقض شده بود.