Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

توییتر قابلیت ارسال توییت صوتی را به سرویس خود اضافه کرد

رونمایی از امکان جدید توییتر
رونمایی از امکان جدید توییتر Copyright Canva
Copyright Canva
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شبکه اجتماعی توییتر روز چهارشنبه ۱۷ ژوئن (۲۹ خرداد) در تازه‌ترین به روزرسانی خود، قابلیت ارسال توییت صوتی را برای کاربران فعال کرده است.

آگهی

شبکه اجتماعی توییتر روز چهارشنبه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد) در تازه‌ترین به روزرسانی خود، قابلیت ارسال توییت صوتی را برای کاربران فعال کرده است.

این ویژگی فعلا برای تعداد محدودی از صاحبان سیستم عامل iOS (شامل گوشی‌های آیفون) فعال شده است اما تا چند هفته آینده برای تمامی کاربران قابل دسترس خواهد بود. شرکت توییتر گفته است قابلیت جدید «وجه انسانی تری» به این پلتفورم می بخشد.

توییت‌های صوتی محدودیتی ۱۴۰ ثانیه‌ای دارند. البته کاربران پرحرف تر یا کسانی که فکر می کنند برای بیان حرف‌هایشان به وقت بیشتری نیاز دارند نباید نگران باشند چرا که امکان ارسال رشته توییتی از توییت‌های صوتی وجود دارد.

توییتر در ابتدای شروع فعالیت خود تنها اجازه درج ۱۴۰ کاراکتر را در هر توییت به کاربران می داد. این رقم در فاز بعدی به ۲۸۰ کاراکتر افزایش پیدا کرد. اما اکنون این شرکت می گوید محدودیت تعداد ۲۸۰ کاراکتر نیز بعضی اوقات کافی نبوده و باعث می شده است برخی ظرائف زبانی از دست برود در نتیجه با اضافه شدن امکان ارسال توییت صوتی سعی دارد این نقیصه را جبران کند.

توییتر در یک پست وبلاگی گفته است: «چیزهای زیادی هستند که با استفاده از متن ناگفته یا بی‌تفسیر باقی می مانند، برای همین امیداوریم امکان توییت صوتی تجربه انسانی بیشتری ایجاد کند هم برای شنوندگان و هم برای تعریف کنندگان ماجراها و قصه ها.»

نحوه ارسال توییت صوتی

ارسال توییت صوتی چندان متفاوت از ارسال توییت عادی نیست.

برای ارسال توییت صوتی کافی است در زمان نوشتن یک توییت جدید روی دکمه‌ای که به شکل امواج صوتی است و در قسمت چپ و پایین قرار دارد بزنید. آن را نگه دارید و صحبت کنید.

پس از پایان صحبت می توانید فایل صوتی خود را گوش کنید و در صورت تمایل آن را ارسال کنید. در این حالت صدای شما بر روی تصویری از پروفایل تان با پس زمینه امواج صوتی پخش خواهد شد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هکر مرموز حساب‌های توییتری «همدست داخلی داشت»

توئیتر امکان ویرایش توئیت را ارائه می‌کند به شرط آنکه ...

خوش و بش توییتری ناسا و توییتر میان زمین و هوا