Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

توصیه هلند به مجردها، در بحران کرونا چگونه نیاز جنسی خود را برطرف کنید

توصیه هلند به مجردها، در بحران کرونا چگونه نیاز جنسی خود را برطرف کنید
Copyright pxhere
Copyright pxhere
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

موسسه ملی بهداشت هلند توصیه کرده از برقراری رابطه جنسی با افراد متفاوت جدا خودداری شود و تا حد امکان از ملاقات‌های عاطفی با افراد جدید پرهیز شود.

آگهی

مسولان هلندی به افراد مجرد توصیه کردند برای پیشگیری از ابتلا به کووید ۱۹ بجای رابطه جنسی به در آغوش گرفتن صرف شریک موردی خود و نوازش کردن وی اکتفا کنند.

موسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست این کشور ضمن تاکید بر لزوم رفع نیاز جنسی بعد از قریب دو ماه قرنطینه با انتشار یک کتابچه راهنما در باره ویروس کرونا و رابطه جنسی، بر لزوم رعایت حفظ فاصله گذاری اجتماعی در راه مبارزه با شیوع این ویروس همه گیر تاکید کرده است.

در این کتابچه راهنما بر ضرورت رعایت فاصله یک و نیم متری میان افراد و سکس تنها با فردی که به‌طور منظم با او ارتباط جنسی دارند، تاکید شده است. همچنین در ادامه این توصیه‌ها از افراد خواسته شده در صورتی که شریک جنسی آنها به ویروس کرونا مبتلا شده، فعلا از رابطه جنسی دوباره با او خودداری کنند.

اما به افراد مجردی که شریکی در زندگی خود ندارند ولی به هر دلیلی به داشتن یک رابطه فیزیکی تمایل دارند توصیه شده تعداد افرادی که با آنها در تماس هستند را به‌شدت کاهش و به در آغوش گرفتن فردی که ملاقاتش می کنند اکتفا کنند. 

هلندی ها اجازه داشته اند بشرط حفظ فاصله گذاری اجتماعی حداکثر پذیرای سه میهمان در منزل خود باشند. موسسه ملی بهداشت این کشور به آندسته از میزبانان و میهمانان مجردی که تمایل به برقراری رابطه فیزیکی با یکدیگر دارند توصیه کرده که هر دو سعی کنند روابط با اشخاص دیگر را محدود کنند چرا که هر چه تعداد تماس ها و ملاقات ها بالاتر رود احتمال آلوده شدن به ویروس کرونا هم به همان میزان افزایش می یابد.

موسسه ملی بهداشت هلند در بخش دیگری از این راهنما «سکس از راه دور» را به عنوان یک گزینه مطمین در شرایط فعلی، به همه شهروندانش توصیه کرده است. با این توضیح که ضمن رعایت فاصله فیزیکی و از راه دور هم می توانید با تعریف کردن داستان های اروتیک برای یکدیگر دست به «خود ارضایی» بزنید.

آمستردام برچیدن برخی محدودیت های قرنطینه ای را از چند روز پیش در دستور کار قرار داده است. با اینکه روسپیگری در این کشور قانونی است اما فاحشه خانه های هلند بدلیل ویروس کرونا دستکم تا پایان تابستان تعطیل خواهند بود.

تعداد افراد آلوده به ویروس کرونا تا روز جمعه در هلند به مرز ۴۴ هزار نفر رسیده و بیش از ۵۶۰۰ نفر هم تاکنون قربانی کووید ۱۹ در این کشور شده اند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نتایج پژوهش‌ها: فرانسوی‌ها در قرنطینه چاق‌تر شده و رابطه جنسی کمتری داشته‌اند

ائتلاف راست‌ها برای تشکیل دولت در هلند؛ خیرت ویلدرس نخست وزیر نمی‌شود

گرتا تونبرگ، فعال سرشناس سوئدی در اعتراض به تغییرات اقلیمی در هلند بازداشت شد