کرونا در آمریکا؛ خواندن نام پرستاران فوت شده مقابل کاخ سفید

کرونا در آمریکا؛ خواندن نام پرستاران فوت شده مقابل کاخ سفید
Copyright National Nurses United via Storyful
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اعضای اتحادیه ملی پرستاران آمریکا با حضور در مقابل کاخ سفید نام تک تک پرستارانی که طی این روزها به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده جان باخته‌اند را با صدای بلند قرائت کردند.

آگهی

اعضای بزرگترین اتحادیه پرستاران آمریکا روز سه‌شنبه ۲۱ آوریل در اعتراض به عملکرد دولت، مقابل کاخ سفید ایستادند و خواستار ارایه تجهیزات محافظت شخصی برای پرستارانی شدند که مشغول مداوای بیماران مبتلا به ویروس کرونا هستند.

آنها همچنین نام تک تک پرستارانی که طی این روزها به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان باخته بودند را با صدای بلند قرائت کردند.

اتحادیه ملی پرستاران آمریکا که این تجمع اعتراضی را برگزار کرده، از مقام‌های بهداشت و درمان آمریکا خواستار تامین امنیت شغلی و تجهیز لوازم مورد نیاز پرستاران و کادر درمان شده است.

آنها می‌گویند با وجود گذشت یک ماه از تحویل درخواست‌هایشان، هنوز پاسخی در این زمینه دریافت نکرده‌اند.

National Nurses United via Storyful

این اتحادیه همچنین در بیانه‌ خود که مقابل کاخ سفید خوانده شد اعلام کرد: «پرستاران در فرایند مداوای بیماران مبتلا به کووید۱۹ نیازمند ماسک ان‌۹۵ و تجهیزات بیشتر پزشکی و درمانی هستند. با ناکامی دولت ترامپ در محافظت از کادر بهداشت و درمان این کشور، این اتحادیه از کنگره آمریکا می‌خواهد تا در بسته قانونی آینده خود استانداردهای اضطراری کادر درمان را لحاظ کند.»

این اتحادیه همچنین از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا خواستار تولید انبوه تجهیزات پزشکی مورد نیاز کادر درمانی و اجرای گسترده تست کرونا شد تا جلوی شیوع بیشتر این بیماری در ایالات متحده آمریکا گرفته شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بیمارستان‌های آمریکا به دنبال پرستار خارجی با ویزای بلندمدت می‌گردند

ویدئو؛ نمایندگان پارلمان اسپانیا به پاس خدمات پرستاران و پزشکان ایستادند و دست زدند

پزشکان و پرستاران علیه دولت فرانسه به اتهام «دروغگویی حکومتی» درباره ویروس کرونا شکایت کردند