Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

وزارت بهداشت ایران: آمار مبتلایان به کرونا در استان‌های مهمان‌پذیر افزایش یافته

Virus Outbreak Mideast Iran
Virus Outbreak Mideast Iran Copyright Vahid Salemi/Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved
Copyright Vahid Salemi/Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«در استان‌های تهران، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و چند استان دیگر روند صعودی آمار ابتلا به ویروس کرونا را گزارش کردند.»

آگهی

کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرهای مهمان‌پذیر از جمله تهران خبر داد.

وی گفت: «متاسفانه در پنح تا هشت استان مهمان‌پذیر در ایران شاهد افزایش آمار ابتلا به ویروس کرونا بودیم، در استان‌های تهران، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و چند استان دیگر روند صعودی آمار ابتلا به ویروس کرونا را گزارش کردند.»

براساس آخرین آمار منتشرشده از سوی وزارت بهداشت ایران تا کنون تست کرونای ۶۸ هزار و ۱۹۲ نفر نفر مثبت بوده است. از این تعداد ۴۲۳۲ نفر جان خود را از دست داده اند.

آقای جهانپور با اعلام این مطلب یادآور شد که طی بیست و چهار ساعت گذشته ۱۲۲ نفر به قربانیان ویروس کرونا در ایران افزوده شده است.

به گفته کیانوش جهانپور ۳۹۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند و تا کنون ۲۴۲ هزار و ۵۶۸ مورد آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است. شمار مبتلایان به ویروس کرونا طی بیست و چهار ساعت گذشته نیز به گفته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ۱۹۷۲ نفر بوده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

درس‌های کرونا؛ «بدون نگرش سیستمی، انسان و جامعه محکوم به شکست است»

ویروس‌کرونا در ایران؛ خروج از شهرها ممنوع می‌شود

نتیجه یک پژوهش علمی: واکسن کووید تأثیری کوتاه مدت بر عادت ماهیانه زنان دارد