Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

منتشرکننده ویدئوی سکس سیاستمدار فرانسوی: افشاگری‌های بیشتر در راه است

منتشرکننده ویدئوی سکس سیاستمدار فرانسوی: افشاگری‌های بیشتر در راه است
Copyright عکس از آرشیو
Copyright عکس از آرشیو
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پیتور پاولنسکی، هنرمند منتشرکننده ویدئوی جنسی منتسب به یکی از نامزدهای شهرداری پاریس ادعا کرد که ویدئوی جنسی منتشرشده اولین افشاگری او بوده و افشاگری‌های مشابهی در راه است.

آگهی

پیوتر پاولنسکی، هنرمند منتشرکننده ویدئوی سکس منتسب به یکی از نامزدهای شهرداری پاریس روز جمعه تاکید کرد که به اقدامات مشابه علیه سیاستمداران ادامه خواهد داد.

این هنرمند روس که در فرانسه پناهنده شده است از «ریاکاری» بنجامن گریوو، نامزد حزب امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه برای انتخابات شهرداری پاریس انتقاد کرد. وی در عین حال ادعا کرد که ویدئوی جنسی منتشرشده اولین افشاگری او بوده و افشاگری های مشابهی در راه است.

یک پایگاه اینترنتی چهارشنبه شب ویدئویی از رد و بدل چند پیامک و یک ویدئوی سکس در جریان یک چت موبایلی منتشر کرد که بنا به اعلام این پایگاه یکی از طرف های این مکالمه بنجامن گریوو بوده است.

این ویدئو به تدریج از روز پنجشنبه در شبکه های اجتماعی مختلف پخش شد. بنجامن گریوو روز جمعه بر سر انتشار ویدئوی جنسی منتسب به وی از عرصه رقابت برای شهرداری پاریس کناره گیری کرد.

حزب «جمهوری به پیش» که در سال ۲۰۱۶ از سوی امانوئل ماکرون پایه گذاری شد از نامزدی بنجامن گریوو حمایت کرده بود. بنجامن گریوو پیش از این در دولت امانوئل ماکرون وزیرمشاور در امور اقتصادی و دارایی و سخنگوی دولت بود.

این سیاستمدار ۴۲ ساله روز جمعه اعلام کرد که در راستای «محافظت از اطرافیان خود» تصمیم گرفته است که از عرصه رقابت برای سمت شهرداری پاریس کناره گیری کند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

بنجامن گریوو روز جمعه در واکنش به انتشار این ویدئو گفت: «من پس از حملات نفرت انگیزی که صورت گرفت تصمیم گرفتم تا از انتخابات شهرداری پاریس کناره گیری کنم. این تصمیم برای من پرهزینه است اما اولویت من مشخص است. اولویت اول من خانواده ام است.»

نامزد پیشین حزب «جمهوری به پیش» همچنین اعلام کرد که پنجشنبه شب با رئیس جمهوری فرانسه در مورد تصمیم خود گفتگو کرده است. به گفته بنجامن گریوو، امانوئل ماکرون به او اطمینان داده است که هر تصمیمی که وی اتخاذ کند از او حمایت خواهد کرد.

ان هیدالگو، شهردار فعلی پاریس از حزب سوسیالیست که نامزد انتخابات ماه آینده در این شهر است در واکنش به کناره گیری رقیب خود خواستار «محترم شمردن زندگی خصوصی» افراد شد. سدریک ویلانی، یکی دیگر از نامزدهای شهرداری پاریس نیز از «تهدیدی خطرناک علیه دموکراسی» سخن گفت.

سدریک ویلانی رقیب بنجامن گریوو برای کسب نامزدی حزب «جمهوری به پیش» برای شهرداری پاریس بود. وی پس از آنکه حزب حاکم فرانسه بنجامن گریوو را به عنوان نامزد حزب برای شهرداری پاریس معرفی کرد حاضر به حمایت از بنجامن گریوو نشد. امری که منجر به اخراج او از حزب «جمهوری به پیش» شد.

رشیده داتی، وزیر دادگستری پیشین فرانسه یکی دیگر از نامزدهای مطرح انتخابات شهرداری پاریس است. حزب راستگرای جمهوریخواهان از نامزدی رشیده داتی حمایت کرده است.

با کناره گیری بنجامن گریوو هنوز مشخص نیست که حزب «جمهوری به پیش» چه فردی را برای شهرداری پاریس معرفی خواهد کرد.

انتخابات شهرداری ها در فرانسه قرار است روزهای ۱۵ و ۲۲ مارس (۲۵ اسفند و سوم فروردین) برگزار شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ویدیوی چت سکسی نامزد شهرداری پاریس؛ ماکرون چگونه دست بَرنده را باخت؟

اقلیت‌های فرانسه برای استخدام در شرکت‌های بزرگ با تبعیض مواجه‌اند

ورزشکاران با پیام صلح نام خود را بر روی میله‌های محل برگزاری المپیک پاریس نوشتند