Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

معمای سرنوشت دختری که ۳۶ سال پیش ناپدید شد؛ قبرهای واتیکان هم رازگشا نبود

معمای سرنوشت دختری که ۳۶ سال پیش ناپدید شد؛ قبرهای واتیکان هم رازگشا نبود
Copyright عکس از رویترز
Copyright عکس از رویترز
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

امانوئلا اورلاندی، دختر یکی از کارمندان واتیکان بود که در سال ۱۹۸۳ میلادی ناپدید شد و کارشناسان امیدوار بودند که بتوانند جسد او را در دو قبر داخل واتیکان پیدا کنند.

آگهی

معمای سرنوشت یک دختر نوجوان که ۳۶ سال پیش ناپدید شد با نبش دو قبر در واتیکان نیز حل نشد.

امانوئلا اورلاندی، دختر یکی از کارمندان واتیکان بود که در سال ۱۹۸۳ میلادی ناپدید شد و کارشناسان امیدوار بودند که بتوانند جسد او را در دو قبر داخل واتیکان پیدا کنند. با این حال درون این دو قبر که روز پنجشنبه مورد بررسی قرار گرفت خالی بود.

این در حالی است که کارشناسان انتظار داشتند حداقل استخوان های دو شاهزاده را که در قرن نوزدهم دفن شده بودند در این قبرها پیدا کنند.

امانوئلا اورلاندی پس از شرکت در یک کلاس موسیقی هرگز به خانه بازنگشت. گمانه زنی های زیادی در مورد سرنوشت این نوجوان طی دهه های اخیر در رسانه های ایتالیا مطرح شده است.

عکس از رویترز

دو قبری که روز پنجشنبه مورد بررسی قرار گرفت در قبرستان توتونیک در داخل خاک واتیکان قرار دارد. این قبرستان محل دفن شخصیت های کلیسای کاتولیک و یا اعضای برخی خانواده های اشرافی اروپا است.

سخنگوی واتیکان اعلام کرد که اسناد مربوط به تعمیرات در قبرستان توتونیک را در دو مقطع زمانی پایان قرن نوزدهم و ۶۰ سال پیش بررسی می کند تا سرنوشت جسد دو شاهزاده دفن شده مشخص شود.

خانواده امانوئلا اورلاندی نامه ای ناشناس دریافت کرده بود که در آن احتمال دفن این نوجوان در یکی از قبرهای قبرستان توتونیک مطرح شده بود.

عکس از رویترز
هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شهردار سئول گم شد

واتیکان برای آمرزش گناهان کاتولیک‌ها دستورالعمل منتشر کرد

واتیکان بر ممنوعیت فراماسون‌ شدن کاتولیک‌ها تاکید کرد