Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

احتمال انتصاب هنرپیشه سابق فیلم‌های پورنو به وزارت فرهنگ برزیل

احتمال انتصاب هنرپیشه سابق فیلم‌های پورنو به وزارت فرهنگ برزیل
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

این گمانه‌زنی وقتی جنجالی‌تر می‌شود که به یاد آوریم آقای بولسونارو به داشتن عقاید به شدت محافظه‌کارانه مسیحی و همجنس‌گراستیزانه مشهور است.

آگهی

در حالیکه گمانه‌زنی‌ها درباره ترکیب دولت آینده برزیل به رهبری ژائیر بولسونارو ادامه دارد، احتمال انتخاب الکساندر فورتا، هنرپیشه سابق فیلم‌های پورنو سر و صدای بسیاری در رسانه‌های جهان به پا کرده است.

آقای فورتا از حزب سوسیال لیبرال (جریان سیاسی متبوع بولسونارو) در جریان انتخابات پارلمانی برزیل توانست از سائوپائولو به مجلس نمایندگان راه یابد.

ژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری منتخب برزیل با ارسال یک پیام ویدیویی انتخاب فورتا به‌عنوان نماینده را به وی تبریک گفت و وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، وی را وزیر فرهنگ می‌کند.

این گمانه‌زنی وقتی جنجالی‌تر می‌شود که به یاد آوریم آقای بولسونارو به داشتن عقاید به شدت محافظه‌کارانه مسیحی و همجنس‌گراستیزانه مشهور است. الکساندر فورتا، سابقه بازی در فیلم‌های پورنو با مردان دیگر را دارد و زمانی خود را به‌عنوان یک شخص دوجنس‌گرا معرفی می‌کرده است.

بیشتر بخوانید:

با این حال از حدود ۱۰ سال پیش، فورتا پس از خروج از صنعت پورنو، توبه کرده و پس از ازداوج، با پیوستن به کلیسای اوانجلیک (انجیلی)، هم‌اکنون در مخالفت با تولید فیلم‌های «هرزه‌نگارانه» موعظه برگزار می‌کند.

بسیاری از ناظران مسائل سیاسی برزیل معتقدند در کابینه آقای بولسونارو، جریان مسیحی اوانجلیست، نظامیان، هواداران پر و پا قرص اقتصاد آزاد و حقوقدانان مخالف حزب کارگر، سمت‌های کلیدی را قبضه خواهند کرد.

دولت جدید برزیل ماه ژانویه معرفی خواهد شد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ماجرای تماشای پورن و «پاهای عریان» در پارلمان بریتانیا؛ نمایندگان زن شکایت کردند

پیروزی بولسونارو در برزیل؛ هشدار نهادهای حقوق بشری و استقبال بازار

سیل در جنوب برزیل دست‌کم ۱۰۰ کشته برجای گذاشت