Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

دونالد ترامپ را در هواپیما سر کار گذاشتند

دونالد ترامپ را در هواپیما سر کار گذاشتند
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«کافی بود برای امتحان از من می‌پرسیدند آقای منندز، شما سناتور کدام ایالت هستید یا از کدام حزب هستید. آن وقت به راحتی دست من رو می‌شد، چون جواب این سؤال را نمی‌دانستم. اما چنین پرسشی از من نشد.»

آگهی

یک بازیگر فیلم‌های کمدی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا را سر کار گذاشت.

جان ملندز با نام هنری «استاترینگ»، کمدین آمریکایی با معرفی خودش به نام سناتور باب منندز، تلفنی با جارد کوشنر، داماد دونالد ترامپ گفتگو کرد. او می‌گوید ابتدا به عنوان دستیار سناتور با آقای کوشنر صحبت کرده و سپس وانمود کرده که دستیار تلفن را به سناتور می‌دهد.

مدتی پس از پایان مکالمه با جارد کوشنر، از سوی خود آقای ترامپ که در آن زمان در هواپیمای ریاست جمهوری سفر می‌کرد، به جان ملندز تلفن شد. آقای ملندز مکالمه خود با رئیس جمهوری را ضبط کرده و روی پادکست خود گذاشته است. در این نوار ضبط شده، دونالد ترامپ به مخاطب خود بابت تبرئه شدن در یک پرونده فساد مربوط به سال ۲۰۱۷ تبریک می‌گوید.

سناتور باب منندز از حزب دموکرات، فردی است که واقعا وجود دارد و عضو فعال کارزاری برای اصلاح سیاست مهاجرتی است. او سال گذشته متهم شده بود که از یک چشم پزشک در فلوریدا رشوه دریافت کرده تا به نفع او در جایی اعمال نفوذ کند.

در بخش دیگری از نوار ضبط شده، شنیده می‌شود که دو طرف درباره پست خالی ریاست دیوان عالی آمریکا پس از اعلام استعفای آنتونی کندی در ماه آینده گفتگو می‌کنند. صدای منسوب به آقای ترامپ در این نوار می‌گوید که وی قصد دارد طی ۱۰ تا ۱۴ روز آینده رئیس جدید دیوان عالی را معرفی کند.

به گزارش رسانه‌های آمریکا مسئولان کاخ سفید روز پنج‌شنبه برای پی‌گیری این مکالمه با دفتر آقای منندز تماس می‌گیرند اما هنگامی که مسئولان دفتر سناتور داستان را از اساس انکار می‌کنند، تقلبی بودن این مکالمه آشکار می‌شود.

جان ملندز در یک گفتگوی تلویزیونی با شبکه سی‌ان‌ان در این زمینه می‌گوید که هیچ کنترلی برای تشخیص صحت مکالمه انجام نشده است. او گفت: «کافی بود برای امتحان از من می‌پرسیدند آقای منندز، شما سناتور کدام ایالت هستید یا از کدام حزب هستید. آن وقت به راحتی دست من رو می‌شد، چون جواب این سؤال را نمی‌دانستم. اما چنین پرسشی از من نشد.»

یک مقام مسئول در کاخ سفید در این زمینه به شبکه سی‌ان‌ان آمریکا گفته است که کانال‌های ارتباطی رئیس جمهوری بسیار گسترده هستند و نظیر چنین اشتباهاتی گاهی روی می‌دهد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتشار بخش‌هایی از یک کتاب جنجالی در آمریکا: ترامپ دستور قتل اسد را داده بود

فرصت ترامپ برای جایگزین کردن موثرترین قاضی دیوان عالی آمریکا

واکنش ترامپ به فحش رابرت دنیرو: بیدار شو، منگ!