تجاوز به دختر خردسال افغان در خمینی شهر

تجاوز به دختر خردسال افغان در خمینی شهر
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

به گفته رئیس اورژانس اجتماعی دختر خردسال توسط سه مرد ربوده شده و مورد تجاوز قرار می‌گیرد و چند ساعت بعد «جسد نیمه جان» او در خرابه‌ای پیدا می‌شود.

آگهی

رضا جعفری، رئیس اورژانس اجتماعی روز شنبه در گفتگو با خبرگزاری کار ایران، ایلنا خبر تجاوز به یک دختر ۵ ساله افغان را تایید کرد.

به گفته وی این حادثه در خمینی شهر اصفهان و زمانی روی داده که وی در حال بازی در مقابل خانه بوده است. آقای جعفری همچنین گفت که دختر خردسال توسط سه مرد ربوده شده و مورد تجاوز قرار می‌گیرد و چند ساعت بعد «جسد نیمه جان» او در خرابه‌ای پیدا می‌شود. خبرگزاری صدای افغان، آوا درباره چگونگی حادثه گفته است که همسایگان دخربچه بی هوش را پیدا می‌کنند و به خانه می‌برند.

رئیس اورژانس اجتماعی ایران نیز افزود که این دختر خرسال از بیمارستان مرخص شده اما تحت مراقبت‌‌های روانی و اجتماعی قرار دارد. هنوز عاملان این اقدام شناسایی و دستگیر نشده‌اند.

پیش از این مسعود فریادی، مسئول امور حوادث و زندانیان سفارت افغانستان در تهران در گفتگو با صدای افغان تاکید کرد که سفارت این موضوع را از طریق مراجع قضایی ایران و کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان پیگیری می‌کند.

این نخستین بار نیست که یک دختر افغان در ایران مورد تجاوز قرار می‌گیرد. پیش از این نیز آزار جنسی و قتل یک کودک ۶ ساله افغان در مشهد خبرساز شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصویب لایحه مبارزه با جنسیتگرایی و خشونت‌های جنسی در فرانسه

عفو بین‌الملل: جمهوری اسلامی از تجاوز به عنوان ابزار سرکوب معترضان «زن، زندگی، آزادی» استفاده کرد

جنبش «من هم» برای پسران؛ گرفتن یک نقش سینمایی در ازای لطف جنسی، بازیگرمرد فرانسوی چه می‌گوید؟