ان بی ای؛ سومین پیروزی شوالیه های کلیولند برابر تورنتو رپترز

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
‍‍پیروزی کلیولند مقابل تورنتو در پلی آف مسابقات ان بی ای
‍‍پیروزی کلیولند مقابل تورنتو در پلی آف مسابقات ان بی ای

در ادامه رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، ان بی ای، کلیولند صبح یکشنبه به سومین پیروزی ارزشمند خود مقابل تورنتو رپترز دست یافت.

یاران لبران جیمز که در دو مسابقه پیشین مرحله نیمه نهایی کنفرانس شرق، از سد میزبان خود گذشته بودند در سومین مصاف نیز درخشان ظاهر شدند. شوالیه ها در نهایت با کسب پیروزی ۱۰۵ بر ۱۰۳ نخستین دیدار خانگی را با پیروزی پشت سر گذاشتند تا ۳ بر صفر از حریف پیش بیافتند.

تورنتو در این دیدار نتیجه هر دو کواتر نخست را به میزبان واگذار کرد و با پانزده امتیاز اختلاف کمتر نسبت به حریف نیمه دوم مسابقه را شروع کرد تا برغم برتری در دو کوارتر پایانی در ثانیه های پایانی اسیر دومین «بازر بیتر» فصل لبران جیمز شود و با شکست میدن را ترک کند.

لبران جیمز، ستاره کلیولند نشان داد هر وقت از آمادگی لازم برخوردار باشد به تنهایی قادر است تیمش را مقابل هر حریفی به پیروزی برساند. اسمال فوروارد ۲ متر و ۲ سانتی متری کلیولند در این مسابقه مرد اول میدان بود و با پرتاب استثنایی خود در ثانیه های پایانی پیروزی را به تیمش هدیه کرد.

جیمز طی ۴۱ دقیقه حضور در میدان، ۶ ریباند انجام داد، مبتکر ۷ پاس تعیین کننده بود و ۳۸ امتیاز برای تیمش کسب کرد.

در آنسو اوگوگا آنونوبی، فوروارد بریتانیایی و دیمار دروزن، شوتینگ گارد ۲ متر و یک سانتی متری تورنتو رپترز هر یک به ترتیب ۳۳ و ۲۸ امتیاز برای تورنتو رپترز کسب کردند

کلیولند با کسب جایگاه چهارم جدول کنفرانس شرق پا به رقابت های مرحله پلی آف گذاشت درحالیکه تورنتو رپترز صدرنشین این جدول بود.