Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

دوچرخه سواری؛ عنوان نخست رقابت های «پاریس - روبه» برای پیتر ساگان

پیتر ساگان فاتح رقابت های «پاریس - روبه»
پیتر ساگان فاتح رقابت های «پاریس - روبه»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«پاریس - روبه» یکی از دو تورنمنت دوچرخه سواری فصل است که رکابزنان مجبورند بخش هایی از مسیر مسابقه را در جاده های سنگفرشی طی کنند.

آگهی

پیتر ساگان، رکابزن اسلواک تیم «بورا» روز یکشنبه پیروزی در یکصد و شانزدهمین دوره مسابقه دوچرخه سواری «پاریس - روبه» را به نام خود ثبت کرد.

ساگان که عنوان قهرمانی جهان را در اختیار دارد مسیر ۲۵۷ کیلومتری مسابقه را طی ۵ ساعت و ۵۴ دقیقه و ۶ ثانیه رکاب زد و زودتر از سیلوان دیلیر، دوچرخه سوار سوئیسی تیم «ای جی تو آر» از خط پایان گذشت.

نیکی ترپسترا، رکابزن هلندی تیم کوئیک استپ نیز با ۵۷ ثانیه اختلاف مکان سوم را از آن خود کرد. ترپسترا هفته گذشته در مسابقات دوچرخه سواری تور فلاندر بلژیک عنوان نخست را از آن خود کرده بود.

بیشتر بخوانیددوچرخه سواری؛ ترپسترا فاتح تور فلاندر در بخش مردان

این سومین پیروزی رقابت های فصل دوچرخه سواری برای پیتر ساگان بیست و هشت ساله است که از سال ۲۰۱۵ تا کنون سه بار عنوان قهرمانی جهان را به نام خود ثبت کرده است.

«پاریس - روبه» یکی از دو تورنمنت دوچرخه سواری فصل است که رکابزنان مجبورند بخش هایی از مسیر مسابقه را در جاده های سنگفرشی طی کنند. این مسابقه از ۳۹ بخش سنگفرشی تشکیل شده است. شرکت کنندگان پس از پیمودن ۲۵۷ کیلومتر در پیست دوچرخه سواری استادیوم شهر روبه از خط پایان عبور می کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دوچرخه سواری؛ الیا ویویانی تور دوبی را فتح کرد

تور دوچرخه سواری داون آندر؛ داریل ایمپی پیراهن زرد صدرنشین را از آن خود کرد

تور دو فرانس زنان که سال‌ها بی‌توجه و بی‌تماشاگر ماند؛ دوچرخه‌سوار هلندی قهرمان دومین دوره شد