تنیس؛ میلوش رائونیچ به نیمه نهایی تورنمنت ایندین ولز راه یافت

Access to the comments نظرها
نگارش از Mehrdad Sadeghi
تنیس؛ میلوش رائونیچ به نیمه نهایی تورنمنت ایندین ولز راه یافت

دومین روز از رقابت های مرحله یک چهارم نهایی تورنمنت تنیس ایندین ولز روز جمعه برگزار شد و ورزشکاران راه یافته به دور بعد حریفان خود را شناختند.

میلوش رائونیچ کانادایی، مرد شماره ۳ سابق تنیس جهان در یکی از این دیدارها رو در روی سَم کری، تنیس باز آمریکایی قرار گرفت و موفق شد به سختی حریف خود را در سه ست شکست دهد.

رائونیچ که ست نخست مسابقه را ۷ بر ۵ به نفع خود تمام کرده بود در ست دوم نتوانست به برتری مقابل حریف ادامه دهد و ۲ به ۶ نتیجه این ست را واگذار کرد. تنیس باز کانادایی اما در ست پایانی به لطف سرویس های قدرتمند و ضربات اول فوق العاده، بازگشتی موفقیت آمیز داشت و با برتری ۶ بر ۳ پیروزی نهایی را از آن خود کرد.

میلوش رائونیچ که پس از هجده ماه دوباره به مرحله نیمه نهایی یک تورنمت مسترز هزار امتیازی راه یافته، احساس خود را از کسب این پیروزی اینگونه بیان می کند: «این یک دوره بازگشت مثبت است که با تلاش برای قرار گرفتن در مسیری درست همراه بود و خوشبختانه به خوبی جواب داد. امیدوارم در طول فصل بدور از مصدومیت بتوانم همینگونه به رقابت ادامه دهم.»

رائونیچ در مرحله بعدی با خوان مارتین دل پوترو آرژانتینی روبرو می شود که در دیگر دیدار مرحله یک چهارم موفق شد فیلیپ کولشرایبر آلمانی را شکست دهد.

دل پوترو نظر خود را در باره رقابت با حریف کانادایی در نیمه نهایی اینگونه بیان می کند: «دیدار دشواری است. میلوش یکی از بخت های تورنمنت است. هر نتیجه ای ممکن است رقم بخورد اما من برای پیروزی هر کاری که لازم است انجام خواهم داد.»