Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

دسر المپیکی؛ در اولین نگاه چه برداشتی از این عکس دارید؟

دسر المپیکی؛ در اولین نگاه چه برداشتی از این عکس دارید؟
Copyright 
نگارش از امید لهبی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مایک پنس می‌خواست پس از مراسم عکاسی محل را ترک کند اما رئیس جمهوری کره جنوبی با جمله «تشریف بیاورید به دوستان سلام کنید» او را به داخل سالن هدایت کرد. اما سرآشپز در مراسم آغاز المپیک زمستانی در دسر خود با چه ایده و ابتکار جالبی به بحران در شبه جزیره کره پرداخت؟

آگهی

این تصویری از دسری است که مهمانان ویژه مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی کره جنوبی بعد از صرف غذا خوردند. دسری که شاید پیش از خوردن تصویری از رنج مردم دو کره و رویای صلح میان دو کشور جنوبی و شمالی این شبه جزیره بحران زده باشد.

طرح این دسر قطعه شکلاتی به شکل شبه جزیره کره در آورده و شکلاتی به شکل سیم خاردار میان آن قرار داده است. هنگام صرف دسر از مهمانان خواسته شد تا شکلات داغ سفر را بر روی سیم خاردار شکلاتی بریزند تا گرمای آن سیم خاردار را آب کند.

بیشتر بخوانید: 

کیم یونگ نام و مایک پنس بر سر یک میز

ضیافت شام به دعوت رئیس جمهوری کره جنوبی برگزار شد. در این مراسم رهبران و نمایندگان بلندپایه کشورها از جمله کیم یونگ نام، خواهر رهبر کره شمالی و مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا حضور داشتند.

به گفته سخنگوی ریاست جمهوری کره جنوبی، مایک پنس برای گرفتن عکس در مراسم حاضر شده بود و قصد داشت پس از عکاسی محل را ترک کند اما رئیس جمهوری کره جنوبی با گفتن جمله «تشریف بیاورید به دوستان سلام کنید» او را به داخل سالن شام هدایت کرد.

آقای پنس با تمام مهمانان ویژه، بجز خواهر رهبر کره شمالی دست داد. در مقابل شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن دستان کیم یونگ نام را فشرد. 

ورزشکاران دو کره زیر یک پرچم رژه رفتند. بر روی این پرچم نقشع شبه جزیره کره نقش بسته بود
هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گلچین عکس هفته در یورونیوز

غذاهای مورد علاقه مردم اروپا کدام است؟

کره شمالی یک روز پیش از آغاز المپیک زمستانی رژه نظامی برگزار کرد