Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

رستوران ونیزی گردشگران را نقره‌داغ کرد

صورتحساب رستوران اوستریا دالوکا در ونیز
صورتحساب رستوران اوستریا دالوکا در ونیز
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شهردار ونیز در صفحه توئیتر خود به شدت از این کلاهبرداری اظهار تاسف کرده و آن را «شرم‌آور» خواند.

آگهی

مدیر یک رستوران در ونیز ایتالیا که پول زیادی از گردشگران ژاپنی گرفته بود به جرم تخطی از قانون «ایمنی و توصیف غذا» به پرداخت ۱۷ هزار یورو جریمه محکوم شد. رستوران «اوستریا دالوکا» در شهر توریستی ونیز ایتالیا چهار پرس غذای معمولی شامل استیک، ماهی سرخ شده، دو لیوان شراب و آب معدنی را به قیمت ۱۱۴۳ یورو به یک گروه کوچک از گردشگران ژاپنی فروخته بود.

رسانه‌های محلی ایتالیا نوشتند که پلیس با کنترل این رستوران که در نزدیکی میدان معروف سان مارکو ونیز واقع شده، این مورد تخلف را تأئید و صورت‌جلسه کردند. در عین حال بر اساس قانون ایتالیا، مأموران پلیس دستوری مبنی بر بستن رستوران دریافت نکرده‌اند، چون دادگاه دلیلی برای چنین محکومیتی ندارد.

چهار مرد ژاپنی مال‌باخته که قربانی کلاهبرداری رستوران اوستریا دالوکا شده بودند، پس از بازگشت از ونیز به شهر بولونیا رسما شکایت کرده بودند. آنها در بولونیا مشغول گذراندن یک دوره آشپزی هستند. رستوران ونیزی به مشتریان فاکتوری نداده بود و آنها تنها کاغذ رسید پرداخت با کارت بانکی را به عنوان سند در اختیار پلیس گذاشتند.

شهردار ونیز در صفحه توئیتر خود به شدت از این کلاهبرداری اظهار تاسف کرده و آن را «شرم‌آور» خواند.

در سایت معروف تریپ ادوایزر که مختص گردشگری است، امتیاز رستوران جریمه شده یک و نیم ستاره ذکر شده است. همچنین ۸۳ درصد از مشتریان این رستوران در تریپ ادوایزر، آن را «وحشتناک» توصیف کرده‌اند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بعد از نیم قرن یک ستاره از رستوران اسطوره‌ای پل بکوز‌ کم شد

فستیوال جهانی ونیز، نمایشی از ماسک‌ها و رقص نور

رستوران لوکس فرانسوی: ورود عرب‌ها و زنان محجبه ممنوع