گربه‌‌ای که بعد از ده سال به خانه‌ بازگشت

گربه‌‌ای که بعد از ده سال به خانه‌ بازگشت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گربه سیزده ساله در آتش سوزی کالیفرنیا پیدا شد.

آگهی

یک خانواده آمریکایی پس از ۱۰ سال موفق به یافتن گربه گم شده‌شان شدند. این گربه توسط یک خانواده دیگر که در جریان عملیات حادثه آتش سوزی ماه اکتبر به دنبال گربه‌هایشان بودند یافت شد. این گربه که «پیلوت» نام دارد در فاصله یک کیلومتری از محل گم شدنش پیدا شده است.

«پیلوت» در هنگام پیدا شدن پنجه هایش به شدت سوخته بودند. وی سپس به بیمارستان مخصوص حیوانات در کالیفرنیای شمالی انتقال داده می شود. در بیمارستان، گربه به کمک کیت الکترونیکی کوچکی که در زیر پوستش جاسازی شده بود شناسایی شد.

جنیفر تامپسون، صاحب اصلی این گربه، در حال حاضر در ایالت کالیفرنیا زندگی نمی‌کند و از چندی پیش ساکن شهر لانگمانت در ایالت کلرادو است. خانم تامپسون هنگامیکه از پیدا شدن گربه‌اش با خبر می شود با هواپیما به سانتا روزا در کالیفرنیا می رود.

«پیلوت» هنگام ناپدید شدن سه ساله بود و اکنون یک گربه ۱۳ ساله است. خانم تامپسون با اشاره به سن بالای گربه‌شان می گوید:‌ «مهم نیست چقدر از زندگی او باقی مانده باشد، مهم اینست که در میان ماست، از سرمای زمستانی در امان است و شاد است.»

**به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید **

«پیلوت» به‌دلیل سوختگی و جراحات وارده نیازمند دو جراحی بود. خانم تامپسون موفق می شود با راه انداختن یک کارزار اینترنتی بیش از ۶ هزار دلار هزینه مورد نیاز را برای درمان گربه‌اش فراهم کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برنده مسابقه «زشت‌ترین سگ جهان» در سال ۲۰۲۲ معرفی شد

«هوپ»؛ گربه ای با پاهای مصنوعی

آتش نشانان چینی گربه بازیگوش را نجات دادند