Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

دعوت دانشجویان فرانسوی به ارتباط با افراد مسن جنجال برانگیز شد

دعوت دانشجویان فرانسوی به ارتباط با افراد مسن جنجال برانگیز شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

تبلیغ برای یک پایگاه اینترنتی ویژه ملاقات زنان جوان با مردان مسن تر از خودشان در نزدیکی دانشگاه های پاریس جنجال برانگیز شد.

این تبلیغ برای یک پایگاه اینترنتی به نام «ثروتمند، زیبا را ملاقات می کند» صورت گرفته است.

یک خودروی ون با تصویر آگهی این پایگاه اینترنتی از روز دوشنبه گذشته در نزدیکی برخی دانشگاه های پاریس دیده شده است. در نوشته کنار این تصویر تبلیغی از دانشجویان خواسته شده بود که به جای دریافت وام دانشجویی با مردان و یا زنان مسن تر از خود ارتباطی «احساسی و شورانگیز» بر قرار کنند.

Dating advert posted outside Paris universities in bid to pair students with rich men and women sparks outrage https://t.co/K8b0fgyjLH

— Daily Mail Online (@MailOnline) October 26, 2017

شهرداری پاریس در واکنش به این آگهی آن را «شرم آور» خواند و از دستگاه قضایی فرانسه خواست پیگیری علیه پایگاه اینترنتی «ثروتمند زیبا را ملاقات می کند» در دستور کار قرار گیرد. مارلِن شیاپا، عضو کابینه فرانسه و مسئول برابری بین زنان و مردان در دولت این کشور نیز از بررسی جنبه های حقوقی این تبلیغ خبر داده است.

به دنبال شکایت شهرداری پاریس، یکی از دانشگاه های این شهر و یک اتحادیه دانشجویی تحقیقی قضایی علیه این پایگاه اینترنتی به اتهام «دلالی رابطه جنسی» به جریان افتاده است.

از سوی دیگر فرمانداری پاریس نیز روز پنجشنبه دستور توقیف خودروی ونی را که تصویر این آگهی جنجالی بر روی آن نقش بسته بود، صادر کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به جنایات جنگی مقامات سوری در فرانسه آغاز شد

دزدی از جواهرفروشی «ستاره‌نشان» در پاریس؛ سارقان مسلح از چنگ پلیس گریختند

شورش‌ در کالدونیای جدید؛ جمهوری آذربایجان، روسیه و چین از جان این قلمرو فرانسه چه می‌خواهند؟