Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

فرانسه؛ روایت پدر دختری که موش‌ها در خواب جویدندش

فرانسه؛ روایت پدر دختری که موش‌ها در خواب جویدندش
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

خبر جویده شدن یک دختر نوجوان معلول در شهر «روبه» واقع در شمال فرانسه به هنگام خواب توسط موش‌ها خبری نامعمول و نادر در این کشور است.

پدر این دختر ۱۴ ساله می‌گوید صبح شنبه هنگامی که به اتاق سامانتا رفته، بدن دخترش را غرق در خون یافته است. او ابتدا گمان کرد که دزد به خانه‌اش حمله کرده اما با رسیدن آمبولانس و بررسی های اولیه پلیس معلوم شد که زخم‌های عمیق روی بدن این دختر در واقع اثر دندان‌های حیوانات جونده است.

وی درباره جزییات این حادثه در مصاحبه ای با رسانه محلی «صدای شمال» می گوید:«جمعه شب ساعت یک و نیم صبح به رختخواب رفتم. قبلش به دخترم سر زده بودم. حالش خوب بود. ساعت هفت و نیم بیدار شدم. هنگامی‌ که وارد اتاقش شدم، ملحفه‌اش را غرق خون دیدم. اول چند سناریو در ذهنم شکل گرفت. از آنجایی که دخترم معلول است با خودم فکر کردم یک خونریزی مغزی است. همچنین گمان کردم که شاید یک دزد به خانه وارد شده و به او آسیب رسانده است. در نهایت متوجه شدم که در سر انگشتانش و دور گوشهایش آثار جویدگی وجود دارد. هنگامی‌که نیروهای امداد به خانه رسیدند با دیدن آثار جویدگی، ابتداء گمان کردند دخترم قربانی بد رفتاری شده است.»

بررسی‌های اولیه را ابتداء نیروهای امداد بعمل آوردند و متوجه جراحات زیاد در بخش‌های دیگر بدن این دختر معلول مانند گردن، صورت، پاها و بینی شدند. همزمان ماموران پلیس محلی نیز به محل حادثه شتافته بودند تا علت حادثه را بررسی کنند. در نهایت پزشکی قانونی تشخیص داد که دسته ای موش به هنگام خواب به سامانتا حمله کرده اند.

پدر سامانتا می گوید نیروهای امداد به او گفتند نخستین بار است که می بییند فردی زنده این چنین قربانی موش ها شده و جراحت عمیق برداشته است، چرا که معمولا موش‌ها به اجساد حمله ور می شوند.

خانواده سامانتا برای زندگی بهتر به جای دیگری منتقل شده اند. به گفته پدر سامانتا، خانه آنها در نزدیکی محل نگهداری زباله های عمارت قرار داشته است که زباله هایش از حدود یک ماه پیش به این سو تخلیه نشده بوده است. به همین دلیل هم از چندی پیش در خانه اشان موش دیده شد.

سامانتا همچنان در بیمارستان بستری و تحت درمان است. پدر او علیه صاحبخانه به دلیل اهمال در حفاظت از خانه و تامین بهداشت شکایت کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

میلیون‌ها موش به مزارع کشاورزی در نیوساوت‌ولز استرالیا هجوم بردند

دادستانی پاریس درباره خورده شدن جنازه‌های اهدایی به دانشگاه پاریس توسط موش‌ها تحقیق می‌کند

صدها موش در یک سطل زباله در پاریس «له شدند»