Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

محاکمه چهار مرد به اتهام آدم‌خواری در آفریقای جنوبی

محاکمه چهار مرد به اتهام آدم‌خواری در آفریقای جنوبی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

چهار مرد به اتهام آدم خواری به دادگاهی در آفریقای جنوبی احضار شدند. احضار این چهار نفر پس از آن صورت گرفت که یکی از آنها ظاهراً با مراجعه به یک پاسگاه پلیس گفت که از خوردن گوشت انسان خسته شده است.

وقتی که پلیس از این متهم سوال‌های بیشتری پرسید، او قسمتی از یک پا و دست انسان را به ماموران نشان داد. پس از آن بود که پلیس به همراه این مرد در خانه‌ای در منطقه «کوازولو ناتال» (KwaZulu-Natal) اعضای بدن دیگری را یافت که متعلق به انسان بود.

پلیس آفریقای جنوبی پس از تحقیق و بررسی چهار مرد را که دو نفر از آنها شفادهنده‌های سنتی هستند به اتهام قتل و مشارکت در قتل دستگیر کرد. در برخی از جوامع سنتی در کشورهای آفریقایی این تفکر رواج دارد که که شفادهندگان سنتی قادرند با آمیزه‌ای از باورها، جادو و آیین، و داروهای بعضا عجیب و غریب و نامعمول رفع بیماری و یا دفع شیاطین کنند.

پلیس همزمان با ادامه تحقیقات، از کسانی که خویشاوند و نزدیکانشان در پیرامون شهر استکورت (Estcourt) ناپدید شده اند خواست تا موضوع را با پلیس در جریان بگذارند.

همزمان گروهی از متخصصان پزشکی قانونی با هدف بررسی منشا استخوان‌های انسانی پیدا شده در جریان تحقیقات پلیس و شمار قربانیان، آزمایش‌های علمی خود را آغاز کرده اند.

یک ماه پیش، در دوربان، بزرگترین شهر این منطقه مردی دستگیر شد که در کوله پشتی اش سر بریده یک انسان را پنهان کرده بود. گمان می رود فرد دستگیر شده می خواسته تا سر بریده را به یک شفادهنده سنتی بفروشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اجداد انسان‌ها ۱.۵ میلیون سال پیش همدیگر را قصابی می‌کردند و می‌خوردند

سربازان آفریقای جنوبی پس از مانور قدرت از حومه پایتخت خارج شدند

اعلام نتایج رسمی انتخابات آفریقای جنوبی؛ پایان حاکمیت یکپارچه حزب متبوع نلسون ماندلا پس از ۳۰ سال