زندان را با اقامت در هتلی در تایلند تجربه کنید

زندان را با اقامت در هتلی در تایلند تجربه کنید
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied
آگهی

نخستین هتل شبیه زندان در شهر بانکوک تایلند در حالی افتتاح شد که به گفته مدیران آن، این هتل توانسته است مسافرانی دائمی نیز جذب کند.

اتاق‌های تنگ، میله‌های فلزی، تخت‌های دو طبقه و در و دیواری شبیه زندان‌های قدیمی و فرسوده نمایی از طراحی داخلی این هتل است. مدیران هتل به مسافران، این وعده را می‌دهند که با محل اقامتی شبیه زندان روبرو می‌شوند و حس در زندان بودن هم به آن‌ها منتقل می‌شود.

در این هتل، لباس‌های شبیه لباس زندان به قیمت ۲۱ دلار فروخته می شود و مسافران می‌توانند با این لباس‌ها روبروی دیواری مشخص بیاستند و عکسی شبیه عکس زندانیان بگیرند.

در این هتل استفاده از حمام و سرویس بهداشتی میان مسافران مشترک است. مساحت برخی از اتاق‌های این هتل تنها هفت متر مربع است.

مدیران این هتل یک زوج تایلندی هستند که در ابتدا تصور می‌کردند تنها می‌توانند مشتری‌هایی را جذب کنند که برای یکبار خواهان تجربه کردن این نوع اقامتگاه باشند اما ستیتیچای چایوراپروگ یکی از مدیران این هتل می‌گوید: « در ابتدا می‌دانستیم با این ایده عجیب و غریب، تنها پذیرای مهمانان موردی هستیم که در جست‌وجوی تجربه جدیدی هستند و می‌خواهند به جای دیگری بروند. اما باعث تعجبم شد که برخی از مسافران به این هتل برمی‌گردند و جزو مهمانان دائمی ما شده اند.»

سوواننا سوواندرج ۴۲ ساله از مهمانان دائمی این هتل از تجربه خود درباره این مکان می‌گوید: «حس می‌کنم که اینجا یک زندان واقعی است چون زمانیکه من به اینجا آمدم تاریک بود و هرگز جایی به این واقعی ندیده بودم.»

این هتل در ماه آوریل (اردیبهشت ۱۳۹۶) افتتاح شده است و تقریبا به طور مساوی میزبان مسافران تایلندی و جهانگردان خارجی بوده است. هزینه اقامت در اتاق‌های این هتل شبی بین ۲۴ تا ۵۰ دلار است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مقامات تایلند «میمون‌های تهاجمی و دزد» لوپبوری را جمع‌آوری می‌کنند

جشن بزرگ هندوها در مالزی؛ باورمندانی که به نشانه توبه قلاب به پوست خود می‌زنند

دادگاهی در تایلند فردی را به اتهام اهانت به خانواده سلطنتی به ۵۰ سال زندان محکوم کرد