شلیک مرگبار به دوست پسر، سناریویی برای یوتیوب که غلط از آب درآمد

شلیک مرگبار به دوست پسر، سناریویی برای یوتیوب که غلط از آب درآمد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

مونالیزا پرز، دختری ۱۹ ساله ساکن مینه سوتا روز دوشنبه بطور ناخواسته منجر به مرگ دوست پسرش شد.

او و پدرو روئیز، دوست پسر ۲۲ ساله‌اش قصد داشتند ویدئویی از یک شلیک هیجان انگیز تهیه و آن را در یوتیوب منتشر کنند اما برخلاف انتظار، مونالیزا که هفت ماهه باردار است عصر دوشنبه با پلیس تماس گرفت و گفت که بطور تصادفی و در جریان ضبط این ویدئو به قفسه سینه دوست پسرش شلیک کرده است.

به گفته مونالیزا، دوست پسرش بارها درباره این طرح صحبت کرده بود. پدرو در زمان شلیک کتابی را مقابل قفسه سینۀ خود قرار داده و مونالیزا را متقاعد کرده بود که به طرف او شلیک کند. پدرو فکر می کرد گلوله درنهایت در داخل کتاب متوقف شده و به بدن او آسیبی نمی زند.

به گفته مونالیزا پدرو حتی کتاب دیگری را به او نشان داده بود که قبلا خود او به آن شلیک کرده و گلوله در لابه لای صفحات آن گیر کرده بود.

پدرو برای تهیه ویدئو از زمان شلیک، از دو دوربین استفاده کرده بود و انتظار داشت انتشار این ویدئو با استقابل کاربران یوتیوب روبرو شود. اما درنهایت برخلاف تمام پیش بینی‌ها پس از شلیک توسط مونالیزا، گلوله از حرکت باز نایستاد و به سینه پدرو اصابت کرد.

به گفته یکی از خویشاوندان آنها، این دو نفر به یکدیگر علاقمند بودند و این اتفاق، تنها یک شوخی بود که سرانجام تلخی داشت. آنها یک فرزند داشتند و در انتظار تولد دومین کودک خود بودند.

مونالیزا متهم به ارتکاب قتل درجه دو شده است. او هم اکنون به قید وثیقه آزاد است اما اجازه حمل اسلحه ندارد.

محاکمه او ۵ ژوئیه از سر گرفته می شود و احتمال می رود پس از محاکمه، برای مونالیزا مجازات بیش از ۱۰ سال زندان و جریمه ای۲۰ هزار دلاری تعیین گردد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

زندان برای مادران یوتیوبر؛ ولاگرهای آمریکایی با دو میلیون فالوور چگونه لو رفتند؟

لوگوی جدید «X» در بالای دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو نصب شد

احتمال ۲۰ سال زندان برای یک یوتیوبر آمریکایی که سقوط هواپیمای خود را برنامه‌ریزی کرده بود