تیراندازی در منطقه ای توریستی در شهر مانیل فیلیپین

تیراندازی در منطقه ای توریستی در شهر مانیل فیلیپین
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

گزارش ها از شنیده شدن صدای تیراندازی و انفجار در منطقه ای توریستی در نزدیکی فرودگاه شهر مانیل در فیلیپین حکایت دارد.

پلیس می گوید به دنبال یک مظنون مسلح است و به نظر می رسد تنها یک نفر این حمله را انجام داده باشد اما هنوز هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه این یک حمله تروریستی بوده وجود ندارد.

شاهدان عینی می گویند، مردی مسلح که صورت خود را پوشانده بود پس از ورود به طبقه دوم هتلی که در این منطقه بوده رفته و اقدام به تیراندازی کرده است.

همزمان گفته می شود علاوه بر صدای تیراندازی، صدای انفجار نیز به گوش رسیده است. به گزارش خبرنگاران حاضر در محل نیروهای پلیس یگان ویژه و امنیتی در منطقه حاضر شده اند و هتل به محاصره درآمده است.

JUST IN: Photos from Resorts World Manila show first responders treating victims after reports of gunfire https://t.co/nbnaarsQEepic.twitter.com/Ly9bUYYnlk

— CNN International (@cnni) June 1, 2017

علاوه بر پلیس، آمبولانس نیز به محل اعزام شده اما هنوز درباره تعداد مجروحان و یا کشته شدگان احتمالی این حمله خبری در دست نیست. تصاویر ارسالی افرادی را نشان می دهد که در حال فرار هستند.

این منطقه تفریحی محلی بسیار شناخته شده برای گردشگران در فیلیپین است که در آن هتل ها و مراکز تفریحی قرار دارد.> WATCH: Amateur video shows aftermath at Manila resort following reports of explosions and gunfire https://t.co/DvMJx6Oa77pic.twitter.com/UeKNoos53f

— Reuters Top News (@Reuters) June 1, 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کشته شدن دست‌کم ۷ نفر در پی حمله با چاقو داخل یک مرکز خرید در شهر سیدنی استرالیا

رای دادگاه آرژانتین: ایران مسئول حملات ۳۰ سال پیش به سفارت اسرائیل و مرکز یهودیان «آمیا» است

رویترز: ایران پیش از تیراندازی در سالن کنسرت مسکو درباره وقوع حمله به روسیه هشدار داده بود