کاربر مشهور توئیتر؛ قربانی حمله مرگبار منچستر

کاربر مشهور توئیتر؛ قربانی حمله مرگبار منچستر
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

مارتین هِت یکی از قربانیان حمله منچستر آرنا بود. پس از اعلام مفقود شدن او در ساعات اولیه تعداد زیادی از کاربران اینترنت برای یافتن او به تکاپو افتادند. مارتین پیش از این نیز یکی از چهره های شبکه های اجتماعی بود و چندین بار در در برنامه های تلویزیونی نیز حضور داشت.

جیسون منفورد، کمدین مشهور بریتانیایی از جمله کسانی است که بدنبال اطلاع از سرنوشت این جوان هستند.

دلیل شهرت آقای هِت، تلاش او برای کمک به مادرش در نوامبر سال گذشته بود. مادر مارتین که نمایشگاهی از محصولات دست ساز و عروسکهای بافتنی خود برگزار کرده بود به او پیام می فرستند که هیچکس چیزی از او نخریده است.


نوامبر سال گذشته مارتین هِت، تصویری از کارهای دستی مادر خود را در حساب کاربری توئیترش منتشر کرد و گفت که از اینکه او فروشی نداشته دلشکسته است. ریتوئیت کردن این عکس توسط کابران، مشتریان زیادی را برای مادر این جوان به همراه داشت.


این داستان دلگرم کننده توجه رسانه ها و برنامه سازان تلویزیون را به خود جلب کرد تا جایی که شبکه بی بی سی، ویدئویی از داستان آنها تهیه کرد.


تعداد زیادی پیام های تسلیت و اظهار تاسف از کشته شدن مارتین در حادثه انفجار انتحاری در منچستر، در شبکه های اجتماعی نظیر توئیتر منتشر شده است. راسل هیوارد؛ شریک زندگی او می گوید: «او جهان را همانگونه ترک کرد که زندگی می کرد، در مرکز توجه ها.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پناهجویان در «تله مرگ»؛ آتش‌نشانان بریتانیا دولت را درباره ایمنی «بیبی استکهلم» به چالش می‌کشند

جنگ اوکراین؛ لندن نزدیک به ۳ میلیارد پوند برای تقویت ذخایر نظامی خود هزینه می‌کند

تصویب قانون جنجالی مهاجرت در بریتانیا؛ سازمان ملل: قوانین بین‌المللی را نقض می‌کند