تیم های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان حریف های خود را شناختند

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
تیم های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان حریف های خود را شناختند

مراسم قرعه کشی دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صبح جمعه در مقر فیفا در سوئیس برگزار شد.

بر این اساس، رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی در دیداری حساس بایرن مونیخ را پیش رو خواهد داشت. تقابل دو تیم با توجه به حضور کارلو آنچلوتی بر روی نیمکت بایرن مونیخ در نوع خود جالب خواهد بود. این مربی ایتالیایی سه سال پس از قهرمانی با رئال در چمپیونز لیگ، در یک چهارم نهایی این تورنمنت مقابل تیم سابق خود قرار خواهد گرفت.

آنچلوتی در باره قرعه تیمش اینچنین گفت: « می دانم که رئال تیم بسیار خوبی است. اما یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان همیشه دشوار است. بازی مقابل رئال برای من ویژگی و هیجان خاصی دارد.»

دیگر دیدار حساس مرحله یک چهارم نهایی میان بارسلون و یوونتوس برگزار خواهد شد. دو تیم سال ۲۰۱۵ در فینال این رقابت ها رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع بارسلون به اتمام رسید.

بر اساس قرعه کشی انجام شده، بوروسیا دورتموند در یک چهارم نهایی موناکوی فرانسه را پیش رو خواهد داشت و اتلتیکو مادرید به مصاف لستر سیتی خواهد رفت که برای حضور در این مرحله از سد سویا گذشته است.

دیدارهای رفت این مرحله ۱۱ و ۱۲ آوریل و دیدارهای دور برگشت یک هفته پس از آن برگزار خواهد شد.

در لیگ اروپا نیز منچستر یونایتد، از بخت های قهرمانی در این رقابت ها با اندرلشت بلژیک مسابقه خواهد داد؛ و لیون که در یک هشتم نهایی رم را از پیش رو برداشته است به مصاف بشیکتاش ترکیه می رود.

در این مرحله همچنین آژاکس آمستردام مقابل شالکه ۰۴ آلمان قرار خواهد گرفت و سلتاویگوی اسپانیا با خنک بلژیک مسابقه خواهد داد.