موناکو با ۶ گل به جمع هشت تیم مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان پیوست

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
موناکو با ۶ گل به جمع هشت تیم مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان پیوست

در آخرین روز از مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا موناکو موفق شد شگفتی بازی رفت کامل کند و سه بر یک منچسترسیتی را مغلوب کرد.

سفیدپوشان موناکو که در استادیوم لویی دو پادشاهی موناکو میزبان شاگردان پپ گواردیولا بودند نیمه اول را عالی آغاز کردند و در دقیقه ۸ و ۲۹ با دو گل از دو ستاره جوان تیم امباپه و فابینو موفق شدند پیش بیفتند.

درنیمه دوم لوروا سانه در دقیقه ۷۱ گل اول منچستر را زد تا آبی پوشان تیم صعود کننده باشند اما در دقیقه ۸۱ باکایوکو هافبک موناکو همه چیز را عوض کرد تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت هر دو تیم با شش گل به تساوی برسند اما بدلیل گلهای زده بیشتر موناکو در منچستر شاگردان ژردیم به همراه ۷ تیم دیگر از جمله بارسا، بوروسیا دورتموند و بایرن مونیخ و آتلتیکو و رئال مادرید، لستر و یوونتوس راهی مرحله یک چهارم پایانی شد.

این اولین بار است که گواردیولا موفق نمی شود با باشگاه تحت نظر خود به مرحله نیمه نهایی برسد. او هفت بار به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده است و با بارسا قهرمان هم شده است. در دیگر بازی روز آخر آتلتیکو مادرید با کسب تساوی صفر بر صفر در مقابل بایرلورکوزن در مجموع چهار بر دو پیروز میدان شد و به مرحله یک چهارم پایانی راه یافت.