اعتراض کارگران در پایتخت آمریکا به شرایط همکاری با پیمانکاران

اعتراض کارگران در پایتخت آمریکا به شرایط همکاری با پیمانکاران
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جمعی از کارگران قراردادی دولت فدرال ایالت متحده آمریکا در برابر هتل دونالد ترامپ در واشینگتن دی سی تجمع کرده و خواستار برخورد با پیمانکارانی شدند که دستمزد کمی به کارگران می…

آگهی

جمعی از کارگران قراردادی دولت فدرال ایالت متحده آمریکا در برابر هتل دونالد ترامپ در واشینگتن دی سی تجمع کرده و خواستار برخورد با پیمانکارانی شدند که دستمزد کمی به کارگران می پردازند.

در تجمع این اعتصاب کنندگان برنی سندرز، سناتور دموکرات و حامی هیلاری کلینتون در انتخابات هشتم نوامبر حاضر بود و گفت: «ما به آقای ترامپ و همه می گوییم که وقتی میلیون ها تن از ما در کنار هم بایستیم، پیروز خواهیم شد. هیچکس ما را متوقف نخواهد کرد.»

کیث الیسون، عضو دموکرات مجلس نمایندگان به یورونیوز می گوید: «موضوع همکاری با ترامپ نیست بلکه مساله همکاری با مردم است. ما تمرکز زیادی بر آنچه برخی سیاستمداران یا تجار بزرگ انجام می دهند کرده ایم. این تمرکز باید متوجه مردم باشد.»

دنی گلاور، بازیگر سینمای هالیوود نیز می گوید: «این بی مسوولیتی است که او را را چهره سال بنامیم. برچه مبنایی؟. بر مبنای اینکه برنده آرای الکترال بوده؟. بر مبنای اینکه به مردم دروغ گفته؟. بر مبنای تمام ماجراهایی که بر سر زنان آورده و آنگونه که درباره زنان فکر می کند؟. بر مبنای نژادپرستی اش؟. یک نژادپرست، چهره سال است؟. من وحشت زده ام.»

کارگران اعصاب کننده شرکت های پیمانکار را متهم به نقض پرداخت دستمزدها، اصول ایمنی و سلامت خود می کنند. اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز در واشینگتن دی سی می گوید: «کارگران یقه آبی که در پیروزی انتخاباتی دونالد ترامپ به عنوان ابراز به کار گرفته شدند اکنون خواستار اقدام هستند و این اقدام را به سرعت می خواهند. ترامپ باید این کارگران را در کارزار خود نگه دارد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

راهپیمایی کارگران در آمریکا برای افزایش دستمزدها

کناره گیری عضو جمهوری خواه کالج انتخاباتی برای رای ندادن به ترامپ

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا؛ آنچه باید پیش از شروع محاکمه کیفری ترامپ بدانیم