Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

آخرین تلاشهای دونالد ترامپ، یک روز مانده به انتخابات

آخرین تلاشهای دونالد ترامپ، یک روز مانده به انتخابات
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رقابتهای انتخاباتی در آمریکا به اوج خود رسیده است و دو نامزد رقیب تلاش می کنند در آخرین دقایق، مردمی را که هنوز درباره رای گیری تصمیم نگرفته اند، به رای دادن به خود تشویق…

آگهی

رقابتهای انتخاباتی در آمریکا به اوج خود رسیده است و دو نامزد رقیب تلاش می کنند در آخرین دقایق، مردمی را که هنوز درباره رای گیری تصمیم نگرفته اند، به رای دادن به خود تشویق کنند.

دونالد ترامپ ساعتهای پایانی تبلیغات را در ایالتهایی سپری می کند که هنوز مشخص نیست به چه کسی رای می دهند. او سفر انتخاباتی خود در روز آخر را از فلوریدا آغاز کرد.

آقای ترامپ در میان هواداران خود بار دیگر سیستم حکومتی آمریکا را «فاسد» خواند و گفت: «یک روز دیگر در ایالت فلوریدا برنده می شویم و من راهی کاخ سفید می شوم. فلوریدا خانه دوم من است. من عاشق این ایالت هستم. آن چه که در کشور ما رخ می دهد شرم آور است و مایه خنده مردم جهان شده است.»

نامزد جمهوریخواهان خطاب به لاتین تبارهای فلوریدا گفت که او در هر صورت دوست آنها خواهد بود چه به او رای بدهند و چه رای ندهند. اظهارات تند دونالد ترامپ درباره دیوارکشیدن بین مکزیک و آمریکا برای جلوگیری از ورود مکزیکی ها، با انتقاد گروه زیادی از مردم این کشور از جمله لاتین تبارها مواجه شده است.

دونالد ترامپ قرار است پس از فلوریدا به کارولینای شمالی، ویرجینیا، نیوهمپشایر، میشیگان و پنسیلوانیا هم برود. چون این ایالتها هم از جمله مناطقی هستند که هنوز درباره تمایل اکثریت رای دهندگان در آنها قطعیتی وجود ندارد. هرچند به عقیده شماری از کارشناسان، هیلاری کلینتون در کارولینای شمالی، ویرجینیا و پنسیلوانیا پیشتاز خواهد بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پولسازی از سوژه رقابت هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ

موضوع آخرین آگهی تلویزیونی کلینتون و ترامپ چیست؟

یک روز مانده تا انتخابات؛ پیشتازی هیلاری کلینتون در نظرسنجی ها