Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

پلیس فدرال آمریکا پرونده ایمیلهای کلینتون را دوباره بررسی می کند

پلیس فدرال آمریکا پرونده ایمیلهای کلینتون را دوباره بررسی می کند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رئیس پلیس فدرال آمریکا اعلام کرد که پرونده ایمیلهای هیلاری کلینتون با توجه به مدارک جدیدی که به دست آمده دوباره باز می شود.

آگهی

رئیس پلیس فدرال آمریکا اعلام کرد که پرونده ایمیلهای هیلاری کلینتون با توجه به مدارک جدیدی که به دست آمده دوباره باز می شود. خانم کلینتون متهم است که در زمانی که مسئولیت دولتی داشت، با استفاده از سرورهای شخصی ایمیل، در مدیریت ایمیلهای محرمانه سهل انگاری کرده است.

نامزد دموکراتها در انتخابات ریاست جمهوری با استقبال از تصمیم جدید پلیس فدرال آمریکا گفت: «مردم آمریکا باید هر چه سریعتر به همه حقایق دسترسی پیدا کنند. همان طور که رئیس اف بی آی گفته است، هنوز مشخص نیست که آیا این ایمیلهای جدید مهم هستند یا نه. ما هنوز واقعیت را نمی دانیم. به همین دلیل از اف بی آی می خواهم که همه اطلاعاتی را که دارد منتشر کند.»

هیلاری کلینتون، نامزد دموکراتها گفته است که هیچ یکی از ایمیلهای مورد بحث، عنوان «محرمانه» نداشته اند.

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان بارها در طول مبارزه های انتخاباتی، از این نقطه ضعف رقیب خود استفاده کرده و او را هدف حملات خود قرار داده است. آقای ترامپ در جمع حامیان خود در نیوهمپشایر گفت که ابعاد این رسوایی بزرگتر از ابعاد رسوایی واترگیت است.

دونالد ترامپ، پیش تر در اظهار نظری غیرمنتظره، از روسیه خواسته بود که با نفوذ در ایمیل های هیلاری کلینتون، ایمیلهایی را که گفته می شود گم شده اند پیدا کند.

بر اساس اغلب نظرسنجیها هیلاری کلینتون همچنان پیشتاز است اما در چند روز اخیر دونالد ترامپ موفق شده است فاصله خود را با هیلاری کلینتون کم کند. در اغلب نظرسنجیهای معتبر، فاصله دو رقیب به حدود چهار درصد رسیده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نگاهی بر رسوایی ایمیل های هیلاری کلینتون

دفاع تمام قد اوباما از کلینتون در مبارزه های انتخاباتی

خبرنگار یورونیوز در واشنگتن: اگر ترامپ در کارولینای شمالی شکست بخورد کار تمام است