دفاع تمام قد اوباما از کلینتون در مبارزه های انتخاباتی

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
دفاع تمام قد اوباما از کلینتون در مبارزه های انتخاباتی

کمتر از دو هفته مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، باراک اوباما با تمام توان به کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون پیوسته است. رئیس جمهوری دموکرات آمریکا به ایالت فلوریدا رفته است تا رای دهندگان آمریکایی را در این ایالت مهم تشویق کند که به خانم کلینتون رای دهند. آقای اوباما قرار است تقریبا هر روز به شهرهای مختلف برود تا اجازه ندهد دونالد ترامپ از حزب جمهوریخواه پیروز انتخابات هشتم نوامبر شود.

باراک اوباما در میان هواداران پرشور هیلاری کلینتون گفت: «من برای کار کردن سر حال و آماده هستم و از شما می خواهم که با من همراه شوید. من امروز به فلوریدا آماده ام تا از شما بخواهم به سختی کار کنید. همان طور که به من رای دادید. تا مطمئن شویم که هیلاری کلینتون رئیس جمهوری بعدی آمریکا خواهد بود.»

رئیس جمهوری آمریکا به مردم این کشور هشدار داد که آرای دو نامزد اصلی در انتخابات امسال بسیار به هم نزدیک است و حامیان خانم کلینتون نباید فکر کنند چون او در نظرسنجیها پیش است، حتما برنده خواهد شد.

ایالت فلوریدا یکی از ایالتهایی است که پیروزی هر یک از دو نامزد در آن از اهمیت حیاتی برای آنها برخوردار است. بر اساس تازه ترین نظرسنجیها خانم کلینتون در این ایالت فقط سه درصد از رقیب جمهوریخواه خود پیش است.