Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دفاع تمام قد اوباما از کلینتون در مبارزه های انتخاباتی

دفاع تمام قد اوباما از کلینتون در مبارزه های انتخاباتی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کمتر از دو هفته مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، باراک اوباما با تمام توان به کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون پیوسته است.

آگهی

کمتر از دو هفته مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، باراک اوباما با تمام توان به کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون پیوسته است. رئیس جمهوری دموکرات آمریکا به ایالت فلوریدا رفته است تا رای دهندگان آمریکایی را در این ایالت مهم تشویق کند که به خانم کلینتون رای دهند. آقای اوباما قرار است تقریبا هر روز به شهرهای مختلف برود تا اجازه ندهد دونالد ترامپ از حزب جمهوریخواه پیروز انتخابات هشتم نوامبر شود.

باراک اوباما در میان هواداران پرشور هیلاری کلینتون گفت: «من برای کار کردن سر حال و آماده هستم و از شما می خواهم که با من همراه شوید. من امروز به فلوریدا آماده ام تا از شما بخواهم به سختی کار کنید. همان طور که به من رای دادید. تا مطمئن شویم که هیلاری کلینتون رئیس جمهوری بعدی آمریکا خواهد بود.»

رئیس جمهوری آمریکا به مردم این کشور هشدار داد که آرای دو نامزد اصلی در انتخابات امسال بسیار به هم نزدیک است و حامیان خانم کلینتون نباید فکر کنند چون او در نظرسنجیها پیش است، حتما برنده خواهد شد.

ایالت فلوریدا یکی از ایالتهایی است که پیروزی هر یک از دو نامزد در آن از اهمیت حیاتی برای آنها برخوردار است. بر اساس تازه ترین نظرسنجیها خانم کلینتون در این ایالت فقط سه درصد از رقیب جمهوریخواه خود پیش است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دفاع اوباما از میراث خود در انتخابات ریاست جمهوری

انصراف از رقابت با ترامپ؛ آیا اوباما بایدن را متقاعد می‌کند؟

معترضان به جنگ غزه مراسم جمع‌آوری کمک‌های مالی با حضور بایدن، اوباما و کلینتون را مختل کردند